صفحه اصلي > اخبار 
 


20 پیام بهداشتی برای سوگواری در دوران همه گیری کرونا
اگرچه برگزاری مراسم سوگواری نقش مهمی برای کنار آمدن فرد سوگوار با اندوه ناشی از فقدان دارد، اما در حال حاضر به علت شیوع کرونا، برای پیشگیری از انتقال این بیماری باید از برگزاری مراسم عمومی اجتناب کرد؛ اما در عین حال می توان با رعایت برخی نکات تا حدی آسیب های ناشی از فقدان عزیزان را کمرنگ کرد.
 ١٣٩٩/١٠/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیمارستان شهدای تجریش به آنژیوگرافی پریفرالBiplane مجهز مي شود
رییس بیمارستان شهدای تجریش از نصب و راه اندازی دستگاه آنژیوگرافیپریفرالBiplane دربخش تصویربرداری این مرکز به زودی خبر داد.
 ١٣٩٩/١٠/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خسارت میلیارد دلاری هوای تهران به نظام سلامت/ آلودگی هوا، 6 تا 15 درصد احتمال ابتلا به کرونا را افزایش می دهد
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، به مناسبت روز هوای پاک، در خصوص وضعیت آلودگی هوا در کشور و پیامدهای آن، اظهار کرد: بر اساس پژوهش مشترک دانشگاه و وزارت بهداشت مجموع سال های عمر از دست رفته به علت مواجهه طولانی مدت با ذرات معلق آلاینده ها بالغ بر 400 هزار سال برآورد شده است.
 ١٣٩٩/١٠/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سومین کنگره آسیایی آفریقایی مایکوباکتریولوژی مجازي برگزار می شود
سومین کنگره آسیایی آفریقایی مایکوباکتریولوژی توسط مرکز تحقیقات مایکوباکتریولوژی و پژوهشکده سل و بیماری های ریوی دکتر مسیح دانشوری هشتم بهمن ماه 99 برگزار می شود.
 ١٣٩٩/١٠/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش 6.7 درصدی مراجعان کرونایی به بخش های سرپایی درمانی
فرمانده ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از افزایش آمار بیماران جديد مبتلا به كرونا بستری شده در بخش های عادی و ویژه خبر داد.
 ١٣٩٩/١٠/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>