صفحه اصلي > اخبار 
 


تاکید دکتر زالی بر ضرورت مشارکت و مسئولیت پذیری شهروندان برای ارتقای سلامت جامعه
دکتر علیرضا زالی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت، بر ضرورت مسئولیت پذیری و مشارکت یکایک شهروندان برای ارتقای آگاهی و سواد سلامت تاکید کرد.
 ١٤٠٠/٠٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر رییس بیمارستان مهدیه از همکاران علوم آزمایشگاهی مرکز
رییس بیمارستان مهدیه همزمان با روز علوم آزمایشگاهیاززحمات کارکنان آزمایشگاه مرکز تقدیر کرد.
 ١٤٠٠/٠٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رد پای نابرابری های اقتصادی و اجتماعی در سلامت جامعه/ شعار و روزشمار هفته سلامت 1400 اعلام شد
اﺳﺘﺎد ﻣﺘﺨﺼﺺ ﺑﻴﻤﺎری های ﻋﻔﻮنی و ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﻋﻤﻮمی داﻧﺸﮕﺎه ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷکی ﺷﻬﻴﺪ ﺑﻬﺸتی با اشاره به آغاز هفته سلامت و علت انتخاب شعار سال2021 سازمان بهداشت جهانی، گفت: پیشگیری از گسترش ظلم و بی عدالتی اقتصادی و اجتماعی در سطح جهان که چهاربعد سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی را تحت الشعاع خود قرار داده محور اصلی شعار واقدامات در هفته سلامت است.
 ١٤٠٠/٠٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیشنهاد تزریق واکسن جایگزین به زیر سی ساله ها/آسپرین داروی پیشگیری از عوارض واکسن نیست
رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه با اشاره به موارد نادر لخته شدن خون در تزریق واکسن آسترازنکا گفت: بر اساس آخرین اطلاعیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استفاده از واکسن آکسفورد-آسترازنکا در افراد بالای سی سال منعی ندارد و برای افراد زیر سی سال نیز واکسن جایگزین برای تزریق پیشنهاد می شود.
 ١٤٠٠/٠١/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
ضرورت حمایت های روانی از مدافعان سلامت در میدان نبرد با کرونا
متخصص روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با بیان این که در بحران کووید ۱۹ برای حمایت روانی از کادر درمان باید دستورالعمل حمایت روانی و اجتماعی در دستور کار باشد، گفت: به عنوان یک روند همیشگی کسانی که در معرض کارهای پر خطر هستند دچار فرسودگی شغلی بیشتری می شوند و باید در این زمان‌های خاص و بحرانی مورد حمایت قرار گیرند تا چرخه خدمت دچار مشکل نشود.
 ١٤٠٠/٠١/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>