صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


آموزش اصولی تغذیه سالم به دانش آموزان در مدارس تحت پوشش دانشگاه
بازرسان واحد اطلاع رسانی و رسیدگی به شکایات غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جهت آموزش چگونگی" انتخاب مواد غذایی سالم"، چهارشنبه 25 مهرماه در "دبیرستان دخترانه فضیلت" حضور خواهند یافت.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
پاسخ به سؤالات مردمی در رادیو سلامت به مناسبت روز جهانی غذا
به مناسبت روز جهانی غذا مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی، خوراکی و آشامیدنی معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور در رادیو سلامت به سؤالات مردم پاسخ داد.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت روز جهانی غذا/ اضافه وزن و چاقی مشکل حوزه تغذیه و نظام سلامت امروز کشور
روز جهانی غذا هر سال همزمان با سالروز تأسیس سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد گرامی داشته می شود و فرصتی است برای یاد آوری و برنامه ریزی برای اقدامات مؤثر بمنظور بهبود وضعیت غذا و تغذیه در جهان
 ١٣٩٧/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین جشنواره کشوری پیشگیری از سو انح و حوادث برگزار می شود
دکتر صدیقه اعتماد سعید مدیر شبکه رادیویی سلامت از برگزاری "دومین جشنواره کشوری پیشگیری از سو انح و حوادث" با موضوع حوادث رانندگی خبر داد.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
توزیع صبحانه سالم و آموزش انتخاب تغذیه سالم
کارشناسان مرکز اطلاع رسانی و رسیدگی به شکایات معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به مناسبت هفته غذا در دبستان ابتدایی شهید بهشتی حضور یافتند. کارشناسان نکات لازم در زمینه انتخاب تغذیه سالم، مصرف صحیح مواد غذایی و اهمیت مصرف مواد غذایی سالم به ویژه در وعده صبحانه را آموزش داده و به توزیع صبحانه سالم پرداختند. همچنین در این برنامه به سؤالات دانش آموزان در مورد چگونگی انتخاب تغذیه سالم پاسخ دادند. توجه به نشانگرهای تغذیه ای و تاریخ تولید و انقضای محصول از موضوعات مهم تدریس در این برنامه بود.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>