صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بررسي نقش فارغ التحصیلان رشته مدیریت بیمارستانی در بهبود کیفیت بيمارستاني

کارگاه آموزشی بررسی نقش فارغ التحصیلان رشته مدیریت بیمارستانی در ارتقای کیفیت بیمارستانی با حضور سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت 19 تیرماه در بیمارستان سوم شعبان دماوند برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از بیمارستان سوم شعبان دماوند، این کارگاه آموزشی در راستای بازبینی برنامه درسی گروه مدیریت بیمارستانی با رویکرد بررسی نقش فارغ التحصیلان رشته مدیریت بیمارستانی در بهبود کیفیت برگزار شد.

در کارگاه مذکور درخصوص اصول علمی مهارتها و شایستگی های مورد نیاز دانشجویان ارشد و دکترای مدیریت برای ورود به بیمارستان و انجام بهینه مسوولیت ها و چالشهای موجود بحث و بررسی صورت گرفت.

در ادامه کارگاه مسوولان بهبود کیفیت بیمارستانها، تجارب خود از اجرای اصول بهبود کیفیت در بیمارستانها را به اشتراک گذاشته و در نهایت کارگاه آمورزشی در 4 گروه برگزار شد.

براساس این گزارش در این کارگاه آموزشی دکتر ابرازه سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از اعضای هیأت علمی دانشگاه، تعدادی از مدیران بهبود کیفیت بیمارستانها، دکتر مسلمی فرد رئیس بیمارستان و دکتر نیری مدیر بیمارستان حضور داشتند.

انتهای پیام/


١٣:٢٧ - شنبه ٢٢ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٠٤٣١    /    تعداد نمایش : ١٨٤