صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید شورای هماهنگی بیمه شدگان استان تهران از کارخانه های پارسا پلاستیک و دمنده

نمایندگان دبیرخانه معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صنایع از کارخانه پارسا پلاستیک و کارخانه دمنده بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت امور بهداشتی، این بازدید با توجه به ضرورت ارائه مراقبت‌های اولیه بهداشتی به بیمه شدگان در صنایع کشورصورت گرفت .

 

براساس این گزارش در بازدید تیم مذکور از خانه بهداشت کارگری کارخانه دمنده، مستندات  عملکرد کارشناس بهداشت حرفه ای مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.

 

نمایندگان شورای هماهنگی بیمه شدگان استان تهران در این بازدید بر اساس چک لیست شورای هماهنگی به بررسی مستندات مربوط به ارتقای سطح سلامت ، کاهش عوامل خطر ، افزایش ایمنی، پیشگیری از بروز بیماریهای شغلی و حوادث ناشی از کار، ارتقای سطح آگاهی شاغلان، افزایش دسترسی کارگران به خدمات بهداشتی اولیه و ارتقای سلامت محیط کار پرداختند.

 

در ادامه این برنامه تیم مذکور از خط تولید کارخانه پاپکو  بازدید به عمل آوردند که در این بازدید با حضور مدیر عامل کارخانه، مدیر امور اداری و کارشناس بهداشت حرفه ای کارخانه مذکور امکان تاسیس و فعال سازی خانه بهداشت کارگری مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در نهایت قرار شد گزارش اقدامات صورت گرفته در راستای فعال سازی خانه بهداشت کارگری این کارخانه در چهار چوب مورد نظر به دبیرخانه شورای هماهنگی ارسال شود.

 

براساس این گزارش این بازدید با حضور جلالیان رئیس اداره آسیبهای اجتماعی معاونت آموزشی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه استان تهران و پاشا نجانی کارشناس مسئول  اداره مذکور، کارشناسان اداره کار تهران و پاکدشت و مهندس فخرائی مسوول خانه های بهداشت کارگری و نماینده وزارت بهداشت انجام شد.

انتهای پیام/


٠٨:٢٠ - يکشنبه ٢٣ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٠٤٤٧    /    تعداد نمایش : ١٥٢