صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونین درمان و توسعه مدیریت و منابع از مراکز درمانی شهرستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بازدید کردند

معاونان درمان و توسعه مدیریت و  منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی بازدید از مراکز درمانی شهرستان های تابعه دانشگاه، روند خدمت رسانی به بیماران را مورد ارزیابی قراردادند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی،  23 تیرماه دکترسیدهادی میرهاشمی معاون درمان و دکترعلی شهرامی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به منظور بررسی وضعیت خدمت رسانی و روند اجرای پروژه های عمرانی و درمانی از مراکز درمانی شهرستان های تابعه دانشگاه بازدید کردند.

معاونین درمان و توسعه مدیریت و منابع به همراه جمعی از مدیران مجموعه تحت سرپرستی خود با حضور در بیمارستان های شهید ستاری شهرستان قرچک، شهید مفتح شهرستان ورامین و بیمارستان شهدای پاکدشت از نزدیک روند خدمت رسانی به بیماران را ارزیابی کردند.

دکتر شهرامی و دکتر میرهاشمی با حضور در بیمارستان شهید ستاری شهرستان قرچک ضمن بازدید از بخش اورژانس و ویژه، از بخش های تازه تاسیس بیمارستان بازدید کردند. سپس در نشستی با مسئولین بیمارستان مسائل مطرح شده در بازدید مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه با حضور در بیمارستان شهید مفتح شهرستان ورامین ضمن بازدید از بخش اورژانس، بخش های ویژه بیمارستان و مرکز جامع سرطان، درخصوص تکمیل پروژه های ساخت کلینیک ویژه و امحاء صحیح زباله های بیمارستانی بحث و گفتگو کردند.

در خاتمه با حضور در بیمارستان شهدای شهرستان پاکدشت در دیدار و گفت و گو با مسئولان و کارکنان بخش های رادیولوژی و داروخانه، از بخش های اورژانس و ICUبازدید کردند. 

انتهای پیام/

 

 

انتهای پیام/


١١:٤٩ - دوشنبه ٢٤ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٠٥٣٣    /    تعداد نمایش : ٣٦٠