صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


#بهداشت و سلامت برای همه/هفته سلامت در مرکز بهداشت شرق تهران
در سومین روز از هفته سلامت دردبستان پسرانه آیت شاهدمنطقه 14شرق تهران زنگ سلامت به صورت نمادین با حضورتنی چند از مسئولین به صدا درآمد. دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی در مرکز بهداشت شرق به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شرق، با اجرای مرحله ششم طرح ویزیت رایگان شهید رهنمون در دو پایگاه سلامت بسیج جامعه پزشکی شرق تهران 423 نفر ویزیت شدند. همزمان با چهارمین روز از هفته سلامت و به منظور دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی به خصوص در اقشار کم درآمد، مرحله ششم طرح شهید رهنمون در محدوده مرکز بهداشت شرق تهران، در پایگاه‌های بسیج سلامت افسریه و شهید صدیقیان، در دو محله افسریه و امامزاده یحیی با حضور تیم‌های پزشکی و پیراپزشکی ویزیت رایگان برگزار شد. در این پایگاه ها از ساعت 8 صبح ویزیت و ارائه خدمات به مراجعین شروع شد، و طی آن 81 نفر توسط پزشک، 65 نفر توسط پزشک متخصص، 57 نفر توسط ماما، 41 نفر توسط کارشناسان تغذیه، 147 نفر توسط مراقب سلامت و 32 نفر توسط کارشناسان سلامت روان و جوانان ویزیت شده و خدمت دریافت نمودند. شایان ذکر است در 7 مرحله برای 7 جمعیت متفاوت، کلاس آموزش گروهی در این پایگاه ها برگزار شد و کارشناسان در خصوص رعایت نکات بهداشتی و خودمراقبتی برای حاضرین صحبت کردند.
 ١٣٩٨/٠٢/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه تازه هاي روان پرستاري ايران در كنفرانس «ابعاد جديد پرستاری» در لهستان
مدیر گروه روانپرستاری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه در سومین کنفرانس «ابعاد جدید پرستاری» که در کشور لهستان برگزار شد، به تشریح تاریخچه «روان پرستاری در ایران» پرداخت.
 ١٣٩٨/٠٢/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم گرامیداشت روز مددکار اجتماعی برگزار شد
مراسم گرامیداشت روز مددکار اجتماعی، به همت معاونت اجتماعی دانشگاه با حضور دکتر خدادوست معاون اجتماعی دانشگاه، دکتر جوادی رئیس اداره مددکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تمامی مددکاران اجتماعی مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی بیمارستان های دانشگاه برگزار شد.
 ١٣٩٨/٠٢/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست دوازدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور برگزار شد
رییس دانشکده بهداشت و ایمنی با اشاره به برگزاری دوازدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشورگفت: برگزاری این همایش ویترینی از تازه های علوم بهداشتی است که متخصصان و عامه جامعه برای دسترسی به اطلاعات روز می توانند به آن مراجعه کنند.
 ١٣٩٨/٠١/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
سمپوزیوم دو روزه بیماری‌های بطن راست برگزار می شود
سمپوزیوم دو روزه بیماری های بطن راست 29 و 30 فرورین ماه سالجاری در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید مدرس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.
 ١٣٩٨/٠١/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>