صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کتاب راهنمای مالک استارت آپ منتشر شد

کتاب راهنمای مالک استارت آپ( راهنمای گام به گام برای ساخت یک شرکت بزرگ) ترجمه دكتر ابوالقاسم عربيون و همکاران توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی منتشر شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی، کتاب مذکور تالیف استیو بلنک و باب دورف توسط دکتر ابوالقاسم عربیون، فاطمه دولت آبادي، علي عبدي جمايران و مجتبي ذنوبي ترجمه شد و سال 1398 توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی به چاپ رسید.

به گفته مولفان استفاده از كتاب عنوان شده براي تمامي كارآفرينان مفید است. در این مجموعه تمام نکات، تکنیکها و بهترین شیوه هایی که کارآفرینان برای ایجاد شرکت های موفق به آنها  نیاز دارند با توجه به مسیر خاص هر تیم استارت آپ قابل دسترسی است.

بخش دوم کتاب های الکترونیکی، گام به گام دقیق، جزئیات مشابهی را برای استارت آپ ها فراهم کرده است که از طریق کانال های وب و یا کانال فروشگاه اپلیکیشن به فروش می رسد که آنجا همه چیز سریع تر حرکت می کند.

اگر شما در حال ایجاد یک استارت آپ با کانال های توزیع فیزیکی هستید، می توانید از قسمت سوم این کتاب الکترونیکی، راهنماي مالک استارت آپ براي كانال فيزيکي استارت آپ ها استتفاده کنید. این بخش راهنمایی دقیق، دستورالعمل ها و مثالی در مورد چگونگی ساخت یک شرکت بزرگ را گام به گام فراهم می کند. راهنمای مالک استارت آپ می تواند به شما کمک کند تا شانس خود را برای پیدا کردن مشتریان، یک بازار، محصولات  بازار مناسب افزایش دهید.

استارت آپ يک تشکيلات موقت در جستجوي يک مدل كسب وكار سودآور تکراري قابل سنجش است. باید توجه کرد که  استارت آپ نسخه کوچکی از یک شرکت بزرگ نیست، بلکه یک سازمان موقتی است که مدل کسب وکار قابل سنجش، تکراری و سودمند را بررسی می کند . در ابتدا، استارت آپ مدل کسب وکار بومی است که با ایده ها و گمان همراه هستند ولی هیچ مشتری و حتی دانش کمی هم از مشتری ندارد.

 علاقمندان برای تهیه کتاب می توانند به انتشارات دانشگاه واقع در ولنجک- جنب بیمارستان طالقانی- قبل از درب ورودی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فروشگاه و انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مراجعه کرده یا با شماره ۲۲۴۳۷۸۸۳ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرند.

  برای مشاهده صفحات اول کتاب اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام /

 

 


١٣:٣٦ - شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ٨٢٥٠٨    /    تعداد نمایش : ٦٥١