صفحه اصلي > اخبار > وبلاگ علمی 
 


روش استفاده و نگهداری از ماسک های خانگی
با توجه به نقش موثر استفاده از ماسک در جلوگیری از شیوع کرونا، آگاهی از روش های درست نگهداری و استفاده از انواع ماسک از جمله ماسک های دست دوز و خانگی بسیار مهم و ضروری است.
 ١٣٩٩/٠٤/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
75 درصد بیماری های عفونی نوپدید منشا حیوانی دارند
روز ششم ژوئیه مصادف با 16 تیرماه به عنوان روز جهانی بیماری های قابل انتقال بین انسان ها و حیوانات نامگذاری شده است تا با توجه به اینکه 60 درصد بیماری های عفونی انسان ها و همچنین 75 درصد بیماری های عفونی نوپدیدی همچون کووید 19 منشا حیوانی دارند، مردم به رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری ها بیشتر توجه کنند.
 ١٣٩٩/٠٤/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اختلالات تیروئید خطر ابتلا به کرونا را افزایش نمی‌دهد
فوق تخصص غدد و متابولیسم بالغین دانشگاه با اشاره به اینکه بیماری اختلالات تیروئید احتمال ابتلا به کرونا را افزایش نمی‌دهد، از بیماران خواست به طور منظم داروهای خود را مصرف کنند.
 ١٣٩٩/٠٤/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس مرکز تحقیقات بیماریهای کلیوی: مصرف فراوان مایعات کمر سنگ کلیه را می شکند/مردان پس از 40 سالگی به چکاپ های پزشکی اهمیت دهند
رییس مرکز تحقیقات بیماری های کلیوی و مجاری ادرار دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، گفت: مردان باید هرگونه تغییر در ادرار شامل احتباس، تکرر ادرار و وجود خون در ادرار را جدی بگیرند و حتما پس از 40 سالگی برای معاینه به پزشک مراجعه کنند.
 ١٣٩٩/٠٤/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
هرآنچه باید درباره نحوه استفاده از خودپرداز ها برای پیشگیری ازکرونا رعایت کنیم
برای پیشگیری از شیوع کرونا شهروندان باید هنگام استفاده از دستگاه های عابربانک از دستکش های یکبار مصرف استفاده کرده و بعد از اتمام کار حتما دست های خود را ضرعفونی کنند.
 ١٣٩٩/٠٤/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>