دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨ - 
 
1 2 3
 
تنها بيمارستان دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي با درجه يک عالي.این بیمارستان طرف قرارداد با کلیه بیمه های درمانی می باشد.  

 

منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 179735
 بازدید امروز : 303
 کل بازدید : 2497308
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.95
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان امام حسین (ع)

نحوه خدمت رساني به بيماران در بيمارستان امام حسين (ع) زير ذره بين معاون درمان وزارت بهداشت قرار گرفت .

روز دوشنبه پنجم فروردين ماه دكتر جان بابايي"معاون درمان وزارت بهداشت " و هيئت همراه با حضور در بيمارستان امام حسين (ع) نحوه خدمت رساني به بيماران را ارزيابي كردند.
در اين بازديد كه با همراهي امير كريم خاني"سرپرست معاونت اجرايي بيمارستان"و سوپروايزرهاي مركز صورت گرفت ، از بخش هاي اورژانس ، CCU، ICU، بازديد و روند درمان بيماران را بررسي نمودند.
وي با حضوردر اورژانس با همراهي اتند مقيم اورژانس "دكتر حميد كريمان" در مورد تعداد بيماران بستري در اورژانس و نحوه ويزيت و خدمت رساني سوالاتي را عنوان نمود و با تاكيد بر اين نكته كه اورژانس بيمارستان امام حسين (ع) سانتر ريفرال و بزرگترين مركز درمان بيماران ترومايي در شرق تهران مي باشد و اين امر موجب ازدحام و شلوغي اورژانس اين مركز مي شود ، بر تعيين تكليف بيماران در زمان كمتر از ٦ ساعت تاكيد كرد و دستور داد در صورت لزوم جهت افزايش ظرفيت تختهاي اورژانس ، نسبت به بستري سريع بيماران در بخشهاي باليني اقدام نمايند و در صورت نبود تخت خالي ، نسبت به هماهنگي جهت انتقال بيماران به ساير مراكز درماني اهتمام ورزند.
سپس با حضور در بخشهاي CCU و ICU برنامه انكالي و مقيمي أساتيد ، ويزيت بيماران توسط اساتيد ، تعداد پرسنل حاضر در شيفت ، پرونده درماني بيماران و ساعات ويزيت توسط اساتيد را مورد ارزيابي قرار داد و روند درمان بيماران را مطلوب و شايسته تقدير دانست.
در خاتمه اين بازديد يكي از بيماران بستري در CCU ، زحمات پزشكان وپرسنل در تسكين آلام بيماران را امري خداپسندانه و قابل تقدير عنوان كرد و رضايت خود را از اين مركز اعلام نمود.
دكتر جان بابايي ضمن تبريك سال نو ، روند خدمت رساني به بيماران را مطلوب عنوان كرد و از زحمات تيم إجرائي و پرسنل بيمارستان قدرداني نمود.


١٢:٥٨ - دوشنبه ٥ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٦١٧٩    /    تعداد نمایش : ١٢٠خروج
دسترسی ها

 

پیوند ها
  • از من بپرسید
  • عنوان