دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨ - 
 
1 2 3
 
تنها بيمارستان دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي با درجه يک عالي.این بیمارستان طرف قرارداد با کلیه بیمه های درمانی می باشد.  

 

منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 179719
 بازدید امروز : 165
 کل بازدید : 2497170
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.17
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان امام حسین (ع)

دکتر عرشی"معاون بهداشت دانشگاه" خدمات ارائه شده به بیماران در بیمارستان امام حسین (ع) را ارزیابی کرد.

روز چهارشنبه هفتم فروردين ماه دكتر عرشي "معاون بهداشت دانشگاه " و هيئت همراه با حضور در بيمارستان امام حسين (ع) نحوه خدمت رساني به بيماران را ارزيابي كردند.
در اين بازديد كه با همراهي دكتر حبيب ملك پور"مدير عامل بيمارستان"و سوپروايزرهاي مركز صورت گرفت ، از بخش هاي اورژانس ، درمانگاههاي تخصصي ، بخشهاي ويژه و باليني بازديد و روند درمان بيماران را بررسي نمودند.
وي با حضوردر اورژانس با همراهي رئيس بخش اورژانس "دكتر مجيد شجاعي" ضمن عيادت از بيماران و تبريك سال نو ، در مورد تعداد بيماران بستري در اورژانس و نحوه ويزيت و خدمت رساني سوالاتي را عنوان نمود و همچنين آمارتعداد مراجعين به اورژانس از ابتداي سال جديد به اطلاع ايشان رسانده شد.
وي همچنين با حضور در درمانگاههاي تخصصي بيمارستان ، برنامه درمانگاهها و حضور اساتيد جهت ويزيت بيماران را مشاهده و از فعال بودن درمانگاهها إبراز رضايت كرد.


سپس با حضور در بخش ICU با همراهي دكتر مهران كوچك " اتند مقيم ICU برنامه انكالي و مقيمي أساتيد ، ويزيت بيماران توسط اساتيد ، تعداد پرسنل حاضر در شيفت ، پرونده درماني بيماران و ساعات ويزيت توسط اساتيد را مورد ارزيابي قرار داد و روند درمان بيماران را مطلوب و شايسته تقدير دانست.
در خاتمه اين بازديد با حضور در بخش داخلي در مورد تعداد تختها ، تعداد بيماران پرسشهايي را مطرح نمود و در مورد خطاياي سيستمي توصيحاتي را ارائه نمود.
دكتر عرشي در پايان، زحمات پزشكان وپرسنل در تسكين آلام بيماران را امري خداپسندانه و قابل تقدير عنوان كرد و رضايت خود را از اين مركز اعلام نمود.


١٣:٠٨ - چهارشنبه ٧ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٦١٨١    /    تعداد نمایش : ١٠٦خروج
دسترسی ها

 

پیوند ها
  • از من بپرسید
  • عنوان