پنج شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٨ - 
 
1 2 3
 
تنها بيمارستان دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي با درجه يک عالي.این بیمارستان طرف قرارداد با کلیه بیمه های درمانی می باشد.  

 

منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 179917
 بازدید امروز : 52
 کل بازدید : 2501903
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.44
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان امام حسین (ع)

دکتر علی شهرامی" معاون توسعه دانشگاه" از بیمارستان امام حسین (ع) بازدید کرد .

روز سه شنبه سيزدهم فروردين ماه دكتر شهرامي "معاون توسعه دانشگاه " ، خانم عقيقي "رئيس اداره مامايي معاونت درمان " و خانم دكتر شيخ شعاعي "رئيس اداره بيماريهاي دانشگاه" با حضور در بيمارستان امام حسين (ع) نحوه خدمت رساني به بيماران را ارزيابي كردند.
در اين بازديد كه با همراهي دكتر حبيب ملك پور"مدير عامل بيمارستان"و سوپروايزرهاي مركز صورت گرفت ، از بخش هاي اورژانس ، بلوك زايمان ، اتاق عمل ، دياليز و ICU بازديد و روند درمان بيماران را بررسي نمودند.
وي با حضوردر بخش اورژانس ، ضمن عيادت از بيماران و تبريك سال نو ، در مورد تعداد بيماران بستري در اورژانس و نحوه ويزيت و خدمت رساني سوالاتي را عنوان نمود و همچنين آمارتعداد مراجعين به اورژانس از ابتداي سال جديد به اطلاع ايشان رسانده شد.


سپس با حضور در بخش ICU برنامه انكالي و مقيمي أساتيد ، ويزيت بيماران توسط اساتيد ، تعداد پرسنل حاضر در شيفت ، پرونده درماني بيماران و ساعات ويزيت توسط اساتيد را مورد ارزيابي قرار داد و روند درمان بيماران را مطلوب و شايسته تقدير دانست.


سپس با حضور در بلوك زايمان و دياليز، ضمن عيادت و دلجويي از بيماران ميزان رضايتمندي انان از خدمات آرائه شده را جويا شد كه بيماران نحوه خدمت رساني را مطلوب دانسته و رضايت خود را اعلام نمودند.


دكتر شهرامي در پايان، زحمات پزشكان وپرسنل در تسكين آلام بيماران را امري خداپسندانه و قابل تقدير عنوان كرد و رضايت خود را از اين مركز اعلام نمود.


١٣:١٧ - دوشنبه ١٣ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٦١٨٣    /    تعداد نمایش : ١٥٩خروج
دسترسی ها

 

پیوند ها
  • از من بپرسید
  • عنوان