صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


سرپرست دانشگاه روزجهانی بیهوشی را به متخصصان و فعالان این حوزه تبریک گفت
دکتر علیرضا زالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی پیامی فرا رسیدن 16 اکتبر روز جهانی بیهوشی را به متخصصان و فعالان این حوزه تبریک گفت.
 ١٣٩٨/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
تحقق شعار روز جهانی غذا در گروی همکاری بین بخشی است
مدیر نظارت بر فرآورده‌های غذایی، آشامیدنی و آرایشی بهداشتی دانشگاه، گفت: باید به این باور برسیم که تنها با ایجاد نگاه مشترک و همگرایی همه‌جانبه‌ در برنامه‌ریزی و اقدامات، می‌توانیم امیدوار به تامین سبد غذایی مناسب با تاثیر مثبت بر روی سلامت افراد در کشور و جهان باشیم که ارمغان این همکاری بین بخشی، بهبود امنیت غذایی برای شهروندان خواهد بود.
 ١٣٩٨/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه در یک نگاه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شهید بهشتی در نظر دارد برای آشنایی عموم با خدمات بیمارستان ها و مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی دانشگاه، چکیده ای از مهم ترین مشخصات این مراکز را در قالب اینفوگرافی به تصویر بکشد.
 ١٣٩٨/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیین رسمی تکریم رییس سابق و معارفه سرپرست جدید دانشگاه با حضور وزیر بهداشت برگزار می شود
آیین تکریم دکتر محمد آقاجانی رییس سابق و معارفه دکتر علیرضا زالی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی دوشنبه 29 مهرماه در تالار امام خمینی(ره) برگزار می شود.
 ١٣٩٨/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر خدادوست به عنوان نماینده وزارت بهداشت درهیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه منصوب شد
با حکم دکتر حسن نمکی وزیر بهداشت، دکتر محمود خدادوست به عنوان نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منصوب شد.
 ١٣٩٨/٠٧/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>