دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

در راستای تبادل اطلاعات و به اشتراک گذاشتن تجریبات دانشگاه ها

بازدید کمیته اعتباربخشی از اداره آموزش مداوم

در راستای اجرای طرح اعتباربخشی مراکز مجری برنامه های آموزش مداوم جلسه کمیته اعتبار بخشی با حضور آقای دکتر لطافتی معاون مدیر آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی شیراز، خانم دکتر میلادپور مدیر آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی فسا، خانم ممتاز کارشناس آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی جهرم، آقای دکتر بلوردی معاون اداره آموزش مداوم دانشگاه، خانم کوهستانی کارشناس مسئول آموزش مداوم،خانم ماندگاریان کارشناس آموزش مداوم، آقای کردمحله مسئول آموزش مجازی 4 اسفند ماه در محل اداره آموزش مداوم دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی در این نشست که با معرفی اعضای کمیته آغاز گردید آقای دکتر لطافتی سرپرست تیم ارزیاب هدف از این بازدید را تبادل اطلاعات و به اشتراک گذاری تجربیات دانشگاه ها جهت توسعه و بهبود سطح کیفی آموزش دانست.

دکتر بلوردی اجرای این طرح را فرصتی برای شناخت چالش ها، نقاط قوت و ضعف و بهبود فرآیندها دانست و توضیحاتی را در خصوص وضعیت موجود اداره آموزش مداوم ، اقدامات صورت گرفته در راستای استانداردهای ابلاغی اداره کل آموزش مداوم به همراه مستندات مربوطه بیان نمودند.

سپس آقای مهندس کردمحله با اشاره به اینکه واحد مجازی اداره آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در طی سالیان اخیر در سطح کشور پیشرو بوده و رتبه اول را کسب نموده در خصوص اقدامات و دستاوردهای این حوزه در راستای توسعه آموزش مجازی توضیحاتی را ارائه دادند.

در خاتمه اعضای کمیته از فضای فیزیکی و امکانات این اداره بازدید نمودند. گفتنی است در این جلسه اعضای کمیته ارزیاب نسبت به استفاده از تجربیات این اداره در زمینه تولید برنامه های مجازی، فرآیند حاکم بر نظارت و ارزیابی برنامه ها و گردش مالی استقبال کردند.


١٤:١٥ - دوشنبه ٦ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٧٤٦٦٤    /    تعداد نمایش : ٢٢٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.