دوشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٨ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده

قدردانی ریاست دانشگاه از همبستگی و انسجام درونی دانشجویان در جشن هفته وحدت

دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه در جشن هفته وحدت و جشنواره سفره ایرانی ضمن ابراز خوشحالی و خرسندی بابت حضور در جمع دانشجویان با نشاط دانشگاه، اظهار کرد: امروز ما بایستی بیشتر از هر زمان دیگری شاهد شادابی و نشاط شما فرهیختگان باشیم، چرا که شما با دارا بودن انگیزه مضاعف در آینده به مجموعه نظام سلامت کشور خدمت می کنید. دکتر زالی افزود: برگزاری جشنواره سفره ایرانی در آغاز هفته وحدت رویدادی با شکوه و بزرگ است چرا که توجه به سنت ایرانی از دیرباز تا کنون از جایگاه ویژه و والایی برخوردار بوده است. وی در همین راستا تصریح کرد: اوج صمیمیت و گرمی خانواده های ایرانی را می توان در کنار سفره های ایرانی نظاره کرد که شما عزیزان با برگزاری این مراسم باشکوه به خوبی اثبات کردید که به آداب و رسوم کشور عزیزمان پایبند هستید. رییس دانشگاه اذعان داشت: ما امروز در این برنامه همبستگی و انسجام درونی را در بین شما دانشجویان عزیز تجربه کردیم و اعتقاد داریم که بر اهمیت جایگاه سفره ایرانی در آموزه های دینی و کلام ا... مجید به دفعات اشاره شده است پس شایسته است که با دقت و ژرف اندیشی به طعام و سفره ایرانی نگاه کنید.

دکتر زالی در ادامه سخنان خود ضمن وجود همبستگی در گروه های دانشجویی دانشگاه تاکید کرد: مجموعه دوستان ما در گروه های مختلف در آستانه هفته وحدت جشنواره ای با نماد اتحاد به نمایش گذاشتند و نشان دادند که می توانیم کنار هم باشیم و صله رحم درون دانشگاهی را تجربه کنیم لذا به همین مناسبت به شما عزیزان تبریک می گویم. وی ادامه داد: با وجود کانون دلخند دانشجویان ما باید یاد بگیرند که این قبیل خصلت های انسان دوستانه را در جای جای دانشگاه و کشور نهادینه کنند و با این کار گوشه ای از فرایندهای اجتماعی را در کنار کسب علم و دانش تجربه کنند.

دکتر زالی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: به شما تبریک می گویم که برای پویش زمستان گرم، کودکان کار را انتخاب کردید که این مهم نشان از بلوغ فکری شما نخبگان می دهد. در واقع شما با برگزیدن آسیب پذیرترین قشر جامعه این را نشان دادید که در آینده بسیار موفق هستید و چه لذتی از این بالاتر که شما عزیزان در همه عرصه ها بدرخشید و برای جامعه تان مثمرثمر واقع شوید. رییس دانشگاه همچنین تاکید کرد: ما این کار بزرگ و انسان دوستانه شما را در دانشگاه دنبال می کنیم چرا که این مهم قابل تحسین است و این مسأله نیز حایز اهمیت است که کودکان کار بیشتر از هر زمان دیگری نیازمند حمایت های ما هستند و این کار شما می تواند یک بخش از نیازهای آنان را تامین کند که این اقدام  بسیار ارزنده است. وی اشاره کرد: این اقدام خودجوش که همه ابعاد آن توسط جمع دانشجویی انجام شد، تلفیق سنت ایرانی با امر خیریه بود که جا دارد این مطلب را بگویم که از امروز نیز بنده یک دلخندی هستم و همانند دوستان جوانم به معنویات متصل شدم.


١٤:٥٨ - دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٨٥٠١٦    /    تعداد نمایش : ٧٢خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.