دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

خلاصه ای از مصوبات شورای آموزشی دانشکده مورخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ در راستای سیاست های دانشگاه و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 اولویت آموزش  از تاریخ ۱۷ خرداد ماه با دانشجویان ترم آخر و ماقبل آخر ( کارشناسی ارشد و دکتری) خواهد بود و تنها دانشجویانی که ضرورت حضور آنان توسط استاد محترم راهنما و مدیر گروه تأئید شده است، را شامل می گردد.

 برای آموزش واحد های عملی دانشجویان ترم های پایین تر (ترم ۱ الی ۴) تا تیر ماه تصمیمی گرفته نشده است و در صورتی که امکان برگزاری این واحد ها وجود نداشته باشد به ترم آینده موکول خواهند شد. مقرر گردید طی سه هفته بعد با بررسی شرایط تصمیم گیری مجدد انجام شود.

 آموزش مجازی برای ترم های پایین تر و کلیه دروس نظری ادامه خواهد یافت

 ارزشیابی ها به صورت مجازی در سامانه نوید خواهد بود و در صورتی که در برگزاری آزمون و دسترسی به اینترنت مشکلی پیش آید امکان برگزاری مجدد آزمون به صورت حضوری و مجازی وجود دارد.

 ترم جاری تا پایان تیر ماه ادامه خواهد یافت و  آزمون ها تا پایان ۱۵ مرداد ماه برگزار خواهد شد. در صورتی که تدریس واحدهای درسی اتمام یافته باشد، با تعیین و اعلام تاریخ آزمون توسط استاد به دانشجو می توان آزمون را انجام داد.

 در صورتی که در بازگشایی آزمایشی مرحله اول مشکلی وجود نداشته باشد حضور دانشجویان بیشتر خواهد شد و در صورت بروز مشکل تصمیم گیری مجدد انجام خواهد شد.

 مقرر گردید برنامه های کارآموزی ها و آزمون ها حداکثر تا روز چهارشنبه ۱۴ خرداد در سایت دانشکده بارگذاری شود.

 تمام تلاش دانشکده و دانشگاه تامین ماسک و مواد ضدعفونی کننده و دستکش را  در حد بضاعت خواهد بود.

نمونه گیری پایان نامه هایی که در بیمارستان انجام میشود در این ترم Hold می باشد.

گذراندن کارگاه ها مطابق کوریکولوم بصورت مجازی در تمام مقاطع برگزار می گردد.


در صورتی که دانشجویان معزز به خدمت داوطلبانه و مراقبت از بیماران کرونایی پرداخته اند می توانند با ارائه گواهی کار مهمور به مهر و امضای رئیس یا مدیر بیمارستان و حاوی نام و نام خانوادگی و کد ملی و میزان ساعات ارائه خدمت خطاب به خانم دکتر اسمعیلی، معاون آموزشی دانشکده پرستاری و مامایی د. ع. پ. شهید بهشتی می توانند از معادل سازی با کارآموزی ها بهره مند شوند. توجه داشته باشید الزاما باید خدمت داوطلبانه بوده باشد. همانطور که مستحضرید طبق قانون شاغل بودن دانشجو خلاف مقررات است و ذکر عنوان پرستار و نظایر آن در نامه غیر قابل قبول است.
ضمنا در دوره دکتری می تواند جایگزین شدن واحد noncore  گردد.

 

 

 


٢٢:٤٣ - دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٩٢٦٦٣    /    تعداد نمایش : ٣١٥خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.