جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی

پیام تسلیت رئیس دانشکده به مناسبت شهادت رئیس بیمارستان لبافی نژاد

إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر آسمانی شدن دکتر محمد زارع جوشقانی پزشک با اخلاق، صبور، متعهد و مردم‌دار و رئیس بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد موجب تأثر و تألم فراوان اینجانب گردید.

شهید راه سلامت و خدمت، دکتر محمد زارع جوشقانی در معامله بی‌دغدغه با خداوند حکیم چیزی کم نگذاشت و همواره در این مسیر در خط مقدم بود و شهادت شایسته او بود چرا که خداوند این چنین افراد شایسته‌ای را به طور ویژه مورد لطف و عنایت خود قرار داده و بهای آن را متعهد می‌شود. وجود چنین افراد مخلص و از جان گذشته، قطعا وظیفه ما را در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سنگین‌تر می‌کند.

اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، آسمانی شدن شهید راه خدمت و سلامت‌، دکتر محمد زارع جوشقانی را به خانواده محترم ایشان، جامعه چشم پزشکی، بخصوص همکاران ایشان در بیمارستان لبافی نژاد و تمامی کارکنان حوزه سلامت تسلیت عرض نموده و برای آن شهید، علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.

همواره یاد و خاطره این پزشک خوش نام و خوش عاقبت در یاد ما ماندگار خواهد بود.

دکتر فروزان آتش زاده شوریده

  رئیس دانشکده پرستاری و مامایی


 


١٤:١٧ - يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ٩٧٦٧٦    /    تعداد نمایش : ١٢٢خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.