دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨ - 
 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت بین الملل دانشگاه:

حضور آقای هروه سبورن ، مدیر منطقه خاورمیانه آژانس دانشگاهی فرانکوفونی (AUF) در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

روز دوشنبه مورخ بیستم اسفند ماه 1397 معاونت بین الملل میزبان آقای هروه سبورن، مدیر منطقه خاورمیانه آژانس دانشگاهی فرانکوفونی بود. در این نشست که با حضور دکتر شریف کاشانی معاون بین الملل، دکتر قناتی مدیر امور آموزشی و پژوهشی معاونت و مسئول اتاق همکاری های ایران و فرانسه، دکتر سپیده حبیبی مشاور امور فرانسه و جمعی از کارشناسان معاونت برگزار گردید، آقایان دکتر کوچک و دکتر قنبریان اعضاء هیأت علمی دانشگاه صاحب نظر و مسبوق به سابقه تحصیل و پژوهش در کشور فرانسه، دکتر توسلی نماینده وزارت امور خارجه، خانم عبادی نماینده وزارت بهدشات نیز حضور داشتند.

سبورن حضور خود در این دانشگاه را جهت اعلام آمادگی و شنیدن پیشنهادات این دانشگاه به منظور انجام همکاری های علمی –پژوهشی بیان داشت و تأکید نمود که آژانس دانشگاهی فرانکوفونی یک موسسه فرانسوی نیست بلکه یک موسسه بین المللی دانشگاهی است که با موسسه های آموزشی و تحقیقاتی مختلفی در آفریقا، آمریکا، آسیا و خاورمیانه در تعامل و همکاری علمی –تحقیقاتی می باشد.

دکتر شریف کاشانی علاقمندی دانشگاه برای همکاری با AUFرا در مواردی ائم از تبادل استاد، تبادل دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی، برگزاری دوره های کوتاه مدت در داخل و در خارج و نه محدود به کشور فرانسه و فرانسوی زبان بلکه به توسعه تعاملات علمی پزشکی و دانشگاهی با سایر کشورها با همکاری آژانس AUFبیان نمود.

و در ادامه اعضاء حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر درخصوص نحوه تشریک مساعی در جهت پیشبرد اهداف بین المللی دانشگاه و در چارچوب پتانسیل های عضویب در آژانس AUFپرداختند.

در پایان جلسه میهمانان معاونت در معیت تیم مدیریتی مجموعه به محضر ریاست محترم دانشگاه رسیدند.


١٣:٣٦ - چهارشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٧٥٤١٩    /    تعداد نمایش : ٢٨٠خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.