صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر آقاجانی: بیمارستان جدید و مدرن 700 تختخوابی شهدای تجریش تا یک سال آینده به بهره برداری می رسد

دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مراسم افتتاح بخش های جدید بیمارستان شهدای تجریش از توسعه زیرساخت های درمانی این بیمارستان خبر داد.

دکتر آقاجانی با بیان اینکه بیمارستان شهدای تجریش در سال ۱۳۳۰افتتاح شده است عنوان کرد: اولین بخش‌های این بیمارستان به ۷۰سال پیش بازمی‌گردد و از مهم‌ترین بیمارستان‌های تهران در شمال و شمال شرق تهران است.

به گفته وی، این بیمارستان مرکز اصلی پذیرش بیمارستان اورژانسی و مرکز جراحی این منطقه است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی این بیمارستان اظهار کرد: ۱۰۰عضو بالینی، ۲۵۰دستیار تخصصی، هفت مرکز تحقیقات علوم بالینی و سایر بخش‌ها، حوزه‌های مختلف این بیمارستان را پوشش و تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه در این مرکز چند بخش فوق تخصصی ویژه از جمله جراحی عروق، سرطان، اعصاب، ارولوژی ترمیمی و ... به بیماران خدمات ارائه می‌دهند، گفت: بسیاری از بیماران صعب العلاج برای دریافت درمان‌های پیشرفته به این مرکز مراجعه می‌کنند.

دکترآقاجانی با بیان اینکه بیمارستان شهدای تجریش مرکز اصلی تروما است، عنوان کرد: افتتاح بخش‌های اروتوپدی، بخش ویژه اورژانس و سایر بخش‌ها در این بیمارستان نقش بهبود دهنده و کمک کننده زیادی به بیماران حوادث از نقاط مختلف کشور خواهند داشت.

وی ابراز امیدواری کرد که با گسترش بستر این خدمات، شاهد خدمات رسانی بهتری در کشور باشیم و ادامه داد:‌ رشد بیمارستان در گرو راه‌اندازی بیمارستان مدرن ۷۰۰تخت‌خوابی است که در صورت تخصیص منابع تا یک سال آینده افتتاح خواهد شد.


١٨:٤٢ - سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠٩٢٨    /    تعداد نمایش : ٥٧٩