صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

توفیق پژوهشگران و فناوران دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در بیست و ششمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

پژوهشگران و فناوران دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در بیست و ششمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی افتخارآفرینی کردند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ، در این دوره از جشنوراه رازی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی موفق به کسب چهار جایزه در بخش های حقیقی و حقوقی شد.

 

این جشنواره معتبرترین جشنواره پژوهشی در زمینه علوم پزشکی در ایران است که به انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر  کشور در دو بخش حقیقی و حقوقی می پردازد.  در بخش حقیقی جشنواره معرفی محقق برتر، محقق جوان و فناور برتر صورت می گیرد و در  بخش حقوقی نیز دانشگاه علوم پزشکی برتر درحوزه تحقیقات، دانشگاه علوم پزشکی برتر در حوزه فناوری، دفتر توسعه تحقیقات بالینی برتر، کمیته تحقیقات دانشجویی برتر، مجلات برتر و انجمن های خیریه و سازمان های غیر دولتی برگزیده در حوزه علوم پزشکی کشور معرفی می شوند.

 

در بخش حقیقی این دوره از جشنواره دکتر فرزاد حدائق فوق تخصص غدد و استاد دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به عنوان محقق برتر در  در گروه علوم بالینی و سلامت انتخاب شد.

 

در بخش حقوقی نیز کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه برای هشتمین سال متوالی موفق به کسب رتبه اول شد و مجله علوم تغذیه و صنایع غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به مدیر مسئولی دکتر هدایت حسینی نیز حایز رتبه برتر درمیان مجلات علوم پزشکی کشور شدند.

 

همچنین در بخش دانشگاهی جشنواره دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به عنوان دانشگاه برتر در حوزه فناوری سلامت معرفی شد و در میان دانشگاه های علوم پزشکی کشور بر جایگاه نخست ایستاد.

 

در این مراسم که با حضور وزیر بهداشت و جمعی از مسئولان و روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار شد، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره از برگزیدگان تقدیر کرد.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٦:٤٢ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩    /    عدد : ١٠٠٦٧٤    /    تعداد نمایش : ٥٢١