صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزیدگان مرحله ملی دریافت تندیس فرشته سلامت معرفی شدند

 

برگزیدگان دریافت تندیس فرشته سلامت در مرحله ملی با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه  معرفی شدند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی sbmuبه نقل از معاون دانشجویی و فرهنگی، در نشست شورای اجرایی «آیین ملی اهدای تندیس فرشته‌ سلامت» دکتر محمدعلی امام هادی ضمن بیان سخنانی به تاریخچه‌ شکل ‌گیری این آیین ملی اشاره کرد.

 

وی فعالیت دانشجویان دانشگاه در این برهه حساس را که با صلابت و فداکاری توان علمی و معنوی خود را در طبق اخلاص گذاشته و بر اساس آموزه‌های دینی خود گام در این مسیر مقابله با ویروس منحوس کووید 19 می پردازند را شایسته تقدیر و ستایش دانست.

 


در ادامه هاشم ‌ورزی سرپرست مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه ضمن ارایه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در راستای برگزاری «آیین ملی اهدای تندیس سلامت» در دانشگاه خاطرنشان کرد که بررسی فعالیت‌های دانشجویان بر اساس اسناد موجود انجام شده است.

 

وی هدف اصلی این جشنواره را ترویج فرهنگ ایثار، از خودگذشتگی، الگوسازی و تشویق سایر دانشجویان به کار داوطلبانه برای دانشجویان برشمرد.

 

 در بخش دیگری از این جلسه، تمام پرونده‌های واصله دانشجویان به دبیرخانه از نظر شاخص‌های عمومی و تخصصی مورد بررسی قرار گرفت. پس از بررسی 15 پرونده در جلسه مذکور و جمع‌بندی امتیازها در نهایت زهرا ایازی وانانی دانشجوی پرستاری، رضا گلیج دانشجوی پرستاری و حسین نظری رستمی دانشجوی پزشکی به عنوان برگزیدگان دریافت تندیس فرشته سلامت در مرحله‌ ملی  معرفی شدند.

 

براساس این گزارش نشست شورای اجرایی «آیین ملی اهدای تندیس فرشته‌ی سلامت» 16:30 با حضور دکتر امام هادی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، سید صالحی معاون اجرایی وی ، هاشم ‌ورزی سرپرست مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، دکتر میری معاون تحصیلات تکمیلی و نماینده معاون آموزشی دانشگاه، مهندس مه‌آبادی مدیر امور دانشجویی دانشگاه، نماینده مدیریت روابط عمومی دانشگاه، دبیر تشکل انجمن اسلامی دانشجویان تاسیس (1348)، نماینده کانون‌های دانشجویی تشکیل شد.

انتهای پیام/

کد خبرنگار:7700 س.ع

 


٠٩:١٢ - دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٩    /    عدد : ١٠١١٠٥    /    تعداد نمایش : ١٤٢