صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

حمایت مدیریت امور رفاهی از تولیدات هنری همکاران بهشتی

 مدیریت امور رفاهی دانشگاه از همکاران هنرمند دانشگاه برای طراحی و ارایه پکیج های هنری ویژه ایام نوروز و سفره هفت سین دعوت به همکاری کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتیsbmu  به نقل از مدیریت امور رفاهی، با توجه به طراحی بسته رفاهی ویژه ایام نوروز 1400، مدیریت امور رفاهی فراخوان ثبت نام برای تبلیغ تولیدات همکاران هنرمند دانشگاه را صادر کرد.

 

مهرداد اسماعیلی با بیان این مطلب گفت: برای نخستین بار تمامی  هنرمندان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی که در قالب های مختلف هنری امکان ارایه محصولات خود را دارند، می توانند از تسهیلات اطلاع رسانی مدیریت امور رفاهی برای تبلیغ محصولات خود استفاده کنند.

به گفته مدیر امور رفاهی دانشگاه این اقدام با هدف تشویق و حمایت از کارآفرینان هنرمند دانشگاه و بهره مندی سایر همکاران از تولیدات داخلی صورت گرفته است .

مهرداد اسماعیلی خاطرنشان کرد: قالب های مد نظر باید در زمینه طراحی و تولید اقلام مرتبط با سفره هفت سین و ملحقات مرتبط با ایام نوروز باشد.

وی افزود: کارکنان فرهیخته دانشگاه به منظور انجام هماهنگی های لازم درخصوص اطلاع رسانی و اقدامات بعدی می توانند  تصویر باکیفیت آثار و تولیدات هنری خود یا دیگر اعضای خانواده خود را با ذکر قیمت به مدیریت امور رفاهی ارسال کنند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن 22439817 ( خانم بختیار )کارشناس این مدیریت تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


٠٩:٢١ - چهارشنبه ٨ بهمن ١٣٩٩    /    عدد : ١٠١١٧٦    /    تعداد نمایش : ١٤١