صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر شهرزاد زاده مدرس سرپرست مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه شد

دکتر شهرزاد زاده مدرس  با حکمی از سوی رییس دانشگاه به عنوان سرپرست مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه منصوب شد.


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی sbmu، دکترزالی رییس دانشگاه  در حکمی  دکتر شهرزاد زاده مدرس عضوهیئت علمی دانشگاه را به عنوان سرپرست مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

خواهر گرامی سرکار خانم دکتر شهرزاد زاده مدرس

عضو محترم هیئت علمی دانشگاه

سلام علیکم،

با توجه به تعهد، شایستگی و توانمندی های سرکارعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "رییس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه " منصوب می شوید تا با استعانت از خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و قانونی نسبت به انجام وظایف و امور محوله اقدام نمایید.

موفقیت شما را تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارتقای جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه، از خداوند منان مسئلت می کنم.

دکتر علیرضا زالی

رییس دانشگاه"

 

 دکتر شهرزاد زاده مدرس عضو هیئت علمی و دانشیار گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی است که از سال 95 تا کنون معاون آموزشی بیمارستان مهدیه بوده است .

وی مسئول راه اندازی بخش نازایی بیمارستان مهدیه در سال 90 بوده و ریاست  بخش مذکور را در کارنامه حرفه ای خویش دارد.

از دیگر سوابق علمی و پژوهشی دکتر زاده مدرس می توان به انتشار دو کتاب و بیش از 26 مقاله در مجلات معتبر بین المللی داخلی و خارجی، عضویت در شورای پژوهشی مرکز تحقیقات کاربرد لیزر در علوم پزشکی، عضویت در شورای پژوهشی مرکز تحقیقات باروری و ناباروری دانشگاه و عضویت در شورای پژوهشی مرکز تحقیقات سلامت زنان  اشاره کرد.

وی  همچنین عضو شورای اجرایی گروه زنان و زایمان و عضو گروه ممتحنه آزمون فلوشیپ ناباروری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی است.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 

 


١٥:٠٠ - دوشنبه ٤ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ١٠٢١٨٦    /    تعداد نمایش : ٥٠٩