صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر زالی به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس

دکتر علیرضا زالی در پیامی فرا رسیدن پنجم اسفندماه و زادروز خواجه نصرالدین طوسی را که در تقویم ملی به عنوان روز مهندس نامیده شده است به فعالان این عرصه تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، متن پیام تبریک فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران به شرح زیر است:

 

 

" پنجم اسفندماه، زادروز دانشمند نامی و بزرگ کشور، خواجه نصیرالدین طوسی فرصت مغتنمی است برای گرامیداشت جایگاه مهندسی و فعالان و تلاشگران این عرصه که با ابتکار، نوآوری و خلاقیت های خود موجبات رشد و توسعه کشور را فراهم می کنند.

 

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که افتخار آموزش دانشجویان در چندین رشته مهندسی را در کارنامه دارد، همواره کوشیده است در ترسیم نقشه راه خود تعامل بین علوم مهندسی و علوم پزشکی را مورد توجه قرار داده تا از هم افزایی این دو حوزه برای تحول و تعالی حوزه سلامت بهره لازم را ببرد.  

 

بدون شک بخش قابل توجهی از توفیقات دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی شهید بهشتی مرهون دانش و کوشش مهندسانی است که در مسیر تحقق اهداف حوزه سلامت  تلاش می‌کنند و نقش بی بدیل مهندسان بهداشت و محیط در مهار بحران کرونا بار دیگر ثابت کرد که برای دستیابی به رفاه بیشتر در جامعه، به اندیشه‌های خلاقانه مهندسان نیاز مبرمی وجود دارد.

 

ضمن تبریک این روز به تمامی مهندسان خدوم مدیریت فنی، مدیریت فناوری اطلاعات، تجهیزات پزشکی، بهداشت و ایمنی و دیگر حوزه های دانشگاه، از خداوند منان بهروزی، سربلندی و پیروزی تلاشگران عرصه مهندسی دانشگاه را خواستارم.

دکتر علیرضا زالی

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی"

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7703م.ر


 


١٢:٢٥ - سه شنبه ٥ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ١٠٢٢٢٨    /    تعداد نمایش : ١٧١