صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت میلاد امیرالمومنین حضرت علی(ع) و روز مددکار / مددکاری تلفیقی از علم و عمل است

دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه در پیامی سالروز میلاد با سعادت امیرالمومنین حضرت علی(ع)، روز پدر و روز مددکار را به جامعه مددکاری کشور به ویژه مددکاران شاغل در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تبریک گفت.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ، در این پیام آمده است.

 

سالروز میلاد خجسته حضرت علی (ع)، روز پدر و روز ملی مددکار را به تمامی مددکاران دلسوز و تلاشگر دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تبریک عرض می نمایم و خدمات ارزشمند آنان را در راستای صیانت از کرامت انسانی و حمایت نیازمندان ارج می نهم.

 

مددکاری اجتماعی در نظام سلامت جایگاه ویژه ای دارد و تلفیقی از علم و عمل است و نقشی تاثیرگذار در کنترل عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دارد.

 

مددکاران دلسوز با بهره گیری از دانش تخصصی و تاسی به مولای متقیان(ع) نقش مهمی در تیم درمان برعهده دارند و ضمن حفظ  شان و کرامت افراد در مسیر حمایت اجتماعی و روانی و کاهش آلام و دغدغه های بیماران از هیچ کوششی دریع نمی ورزند.

 

در اپیدمی کرونا این نیروهای تلاشگر با مسئولیت پذیری بالا دوشادوش مدافعان سلامت در مراکز درمانی به ارایه خدمت می پردازند و نقش مهمی در بهبود شرایط بحرانی ایفا می کنند . بدون شک خدمات ارزنده و حمایت های روانی و اجتماعی آنان از بیماران نیازمند و اقشار آسیب پذیر تضمین کننده ارتقای سلامت احتماعی ، افزایش رضایتمندی و کاهش دغدغه های بیماران است.

 

در پایان ضمن  تبریک مجدد این روز از خدمات ارزنده تمامی مددکاران تلاشگر شاغل در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به ویژه در یک سال گذشته و ایام شیوع کووید 19 قدردانی کرده و برای تمامی این عزیزان آرزوی سلامت، بهروزی و توفیق روزافزون دارم.

دکتر علیرضا زالی

رییس دانشگاه

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٥:٢٠ - پنج شنبه ٧ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ١٠٢٣٢٧    /    تعداد نمایش : ٣٥٣