صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون غذا و دارو دانشگاه: داروخانه ها در ایام نوروز هم خدمات می دهند/ اعلام لیست داروخانه های کشیک

بر اساس اعلام معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی داروخانه های تحت پوشش دانشگاه در ایام تعطیلات نوروز نیز مشغول خدمات رسانی خواهند بود. 
دکتر فرزاد پیرویان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی اصول کلی فعالیت های داروخانه ها را در ایام تعطیلات اینگونه بیان کرد: داروخانه های روزانه تحت پوشش دانشگاه چهار روز اول فروردین بر اساس قانون تعطیل هستند، اما در برخی مواقع و در صورت عدم وجود داروخانه شبانه روزی در یک منطقه، داروخانه روزانه موجود در منطقه مورد نظر موظف است به ارائه خدمات بپردازند. 
وی ادامه داد: جاجرود و پاکدشت از جمله این مناطق هستند که به دلیل نبود داروخانه شبانه روزی در منطقه، داروخانه های روزانه جهت تامین رفاه حال هموطنان خدمات ارائه خواهند کرد.  
معاون غذا و دارو دانشگاه، افزود: داروخانه های شبانه روزی نیز مانند تمام روزهای سال و بدون تعطیلی و وقفه آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند. 
وی همچنین ادامه داد: بازرسی ها نیز در ایام تعطیلات ادامه خواهد داشت به این صورت که در شیفت های صبح و عصر کارشناسان به داروخانه ها مراجعه و وظیفه خود را انجام می دهند. 
دکتر پیرویان همچنین با توصیه به هموطنان تاکید کرد: والدین کودکان، افراد دارای بیماری های قلبی و ریوی و سایر بیماری های حساس بهتر است از کافی بودن داروی خود مطمئن شوند یا قبل از تعطیلات چهار روزه نوروز اقدام به تهیه داروی مورد نیاز خود کنند. 
وی افزود: تمامی  داروخانه های تحت پوشش این دانشگاه طبق برنامه خدمت رسانی می کنند، اما لازم به یادآوری است؛ در صورت عدم دستیابی به داروی مورد نظر می توانند با شماره تلفن190 که همان 1490 سابق است، تماس گرفته و نام داروخانه ای که دارو در آن موجود است را دریافت کنند. 
دکتر پیرویان در پایان گفت: هموطنان در ایام تعطیلات نیز می توانند هر گونه تخلف یا شکایت از داروخانه ها را با شماره تلفن 88874508 در میان گذاشته و به کارشناسان اطلاع دهند تا کارشناسان در اسرع وقت به حل مشکل بپردازند. 
برای مشاهده لیست داروخانه های کشیک نوروز 97 روی لینک های زیر کلیک کنید:
 
 


١٤:٥٥ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٤٦٠    /    تعداد نمایش : ٧٢٥