صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه خدمات سلامت در جنوب استان تهران با حضور رئیس دانشگاه بررسی شد

دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی چهرشنبه اول فروردین ماه با حضور در شهرستان پاکدشت، از بیمارستان های زعیم و شهدای این شهرستان و همچنین پایگاه اورژانس آلوئک بازدید کرد.

دکتر آقاجانی در سفر به شهرستان پاکدشت، در ابتدا وارد پایگاه اورژانس آلوئک شد و ضمن بررسی انجام مأموریت های این پایگاه، خدمت رسانی در مسیر زائران حرم رضوی را بسیار پر اهمیت خواند.

وی در ادامه ضمن دیدار با کارکنان بیمارستان زعیم پاکدشت از بخش های اورژانس، دیالیز، جراحی و بستری بازدید و از بیماران عیادت کرد.

بیمارستان 130 تختخوابی شهدای پاکدشت، مقصد بعدی رئیس دانشگاه در بازدیدهای نوروزی بود. وی خدمات اورژانس در این مرکز را مثبت ارزیابی کرد و خطاب به مسئولان بیمارستان گفت: حضور متخصصان و ویزیت روزانه از بیماران اورژانس و همچنین بخش های بستری باید در اولویت قرار داشته باشد.

دکتر آقاجانی پس از بازدید از بخش های ویژه و بستری در نشستی با رئیس شبکه بهداشت و درمان پاکدشت و مسئولان بیمارستان، خواستار تسریع در راه اندازی کلینیک ویژه و همچنین توسعه خدمات تخصصی در این مرکز شد.

شایان ذکر است دکتر میرهاشمی معاون درمان دانشگاه به همراه دکتر هاشمی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه نیز در بازدید های جداگانه خدمات بخش های تصویربرداری، اورژانس و جراحی بیمارستان شهید مفتح ورامین را مورد بررسی قرار دادند.

بازدید از مرکز خدمات سلامت شهید مهتدی پیشوا نیز از دیگر برنامه های معاون درمان دانشگاه در اولین روز از سال جدید بود.


١٤:٥٣ - چهارشنبه ١ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٥٩٨١٢    /    تعداد نمایش : ٧٤٢