صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، رکورددار بیشترین خدمات ثبت شده روزانه در سامانه سیب

جلسه توجیهی پیمانکاران پایگاه‌های برون سپار، 26 فروردین ماه با حضور دکتر عرشی، معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، معاون اجرایی وی، مدیران شبکه ها، روسای مراکز بهداشت و پیمانکاران این پایگاه‌ها برگزار و وضعیت ثبت خدمات در سامانه سیب بررسی شد.
در ابتدای این جلسه مهندس موسوی مسئول فناوری اطلاعات معاونت بهداشت به ارائه گزارشی در خصوص عملکرد سامانه سیب در سال 96 و نقاط ضعف و قوت آن به تفکیک مراکز و شبکه های تحت پوشش پرداخت. 
سپس دکتر عرشی معاون امور بهداشتی، با تقدیر از زحمات انجام شده اظهار داشت: در سال گذشته با تلاش همکاران حوزه بهداشت، خدمات بسیاری به جمعیت تحت پوشش ارائه شد؛ به طوری که دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، رکورد بیشترین خدمات ثبت شده روزانه در سامانه سیب را در کشور دارا است. 
دکتر عرشی در ادامه گفت: همکاران حوزه بهداشت باید همانند گذشته ضمن ارائه مطلوب خدمات مورد نیاز بر اساس گروه‌های سنی و بسته خدمتی، نسبت به ثبت دقیق این خدمات، اقدام و از تکرار و یا ثبت خدمات ارائه نشده، پرهیز کنند. 
معاون امور بهداشتی دانشگاه از راه اندازی سیستم راستی آزمایی خدمات ثبت شده در سامانه سیب توسط وزارت بهداشت از ابتدای سال جاری خبر داد و عنوان کرد: این سیستم به طور مکانیزه از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک با خدمت گیرندگان ثبت شده در سامانه سیب ارتباط برقرار کرده و نسبت به راستی آزمایی و میزان رضایتمندی خدمات ارائه شده اقدام می کند.
وی با بیان این مطلب که در این طرح به 10 درصد از مراجعین 48 ساعت گذشته به واحدهای بهداشتی، پیامک ارسال می شود، گفت: بر اساس راستی آزمایی انجام شده توسط وزارت بهداشت، رضایت مراجعین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مطلوب ارزیابی شده است.
در ادامه معاون امور بهداشتی دانشگاه به منظور دقت و سهولت در فرآیند راستی آزمایی، خواستار اصلاح و تکمیل سریع شماره تلفن همراه خدمت گیرندگان در سامانه سیب شد.
 


٠٩:٢٤ - سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠٤٧٩    /    تعداد نمایش : ٤٢٣