صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر کدخدازاده: مرکز مطالعات فرهنگ و سلامت در دانشگاه احیاء می شود

دکتر مهدی کدخدازاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه در مراسم دومین جشنواره سلام با اشاره به اهمیت رسانه در حوزه سلامت از احیاء مرکز مطالعات فرهنگ و سلامت در این معاونت خبر داد.
دکتر کدخدازاده روابط عمومی را هنر هشتم در قرن بیستم توصیف کرد و با اشاره کوتاهی به شکل گیری روابط عمومی در ایران و جهان گفت: ایجاد پل ارتباطی نقش اصلی روابط عمومی است که حکم دم و بازدم برای سازمان را دارد.
وی یادآور شد: گاهی این پل به صورت مسیر یک طرفه تعریف می شود و این برای پیشبرد اهداف سازمان مطلوب نیست.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه اذعان داشت: حقیقت روابط عمومی شفاف اندیشیدن و صراحت است. تحلیل وضعیت و آگاهی بخشی برای هر دو سوی ارتباط یعنی مردم و مسئولان رسالت بزرگی است که برعهده روابط عمومی گذاشته شده تا چهره شفاف و واقعی از اهداف سازمان را به مخاطبات ارائه دهد و به همین نسبت بازخورد ان از سوی مخاطبان را به مجموعه انتقال دهد.
دکتر کدخدازاده حرکت به سمت روابط عمومی دیجیتال و بهره گیری از رسانه های نوین را مسئولیتی بزرگ بویژه در حوزه سلامت دانست زیرا این مهم به سلامت همه موجودات و خلایق در جهان هستی وابسته است. 
وی صحت، دقت، صراحت و سرعت در در نحوه تدوین و بیان مطالب را از جمله موارد مهمی دانست که باید مدنظر روابط عمومی ها قرار بگیرد.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه همچنین از احیاء مرکز مطالعات فرهنگ و سلامت در معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه خبر داد و از همه فعالان این حوزه خواست تا در پیشبرد اهداف این مرکز همراهی و همکاری کنند.
 


١٣:١٨ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢١٤٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٥