صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی مدرسه تابستانه ورزشی کودک و نوجوان ویژه فرزندان دانشگاهیان

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای نخستین بار مدرسه تابستانه ورزشی کودک و نوجوان را برگزار می کند.
دکتر پورسعید اصفهانی سرپرست مدیریت تربیت بدنی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: هدف از ایجاد این مدرسه تابستانی پرکردن اوقات فراغت فرزندان همکاران دانشگاهی است.
وی گفت: شرایط سنی در این کلاس های ورزشی از 9 تا 15سال را در برمی گیرد که در دو بخش دختران و پسران و 2 روز در هفته برگزار می شود.
سرپرست مدیریت تربیت بدنی دانشگاه تاریخ ثبت نام در رشته های ورزشی مدرسه تابستانه را اول خرداد ماه و آغاز دوره کلاس ها را ابتدای تیرماه عنوان کرد و افزود: تمام سعی ما براین است که در جریان این کلاس های ورزشی، برنامه های فرهنگی و مشاوره را نیز بگنجانیم.
دکتر پورسعید اصفهانی با اشاره به رعایت تمام اصول زیرساختی در این مدرسه تابستانه،تصریح کرد: ارزیابی اولیه آمادگی جسمانی، تشکیل پرونده سلامت، بیمه ورزشی، طراحی لباس ورزشی مناسب، تغذیه ورزشی رایگان، اعطای گواهی شرکت در دوره توسط دانشگاه، معرفی بازیکنان با استعداد به باشگاه های تحت نظارت فدراسیون توسط مدرسان دوره؛ از تمهیداتی است که به منظور هرچه بهتر برگزار شدن این کلاس های ورزشی در نظر گرفته شده است.
لازم به ذکر است، علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مدیریت تربیت بدنی دانشگاه مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 23872324 تماس حاصل کنند.
 


١٢:٢٠ - سه شنبه ١ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢٤٧٩    /    تعداد نمایش : ٦٢٠