صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نتایج نهایی سومین دوره انتخابات شورای صنفی دانشگاه اعلام شد

بر اساس اعلام معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، اسامی نهایی منتخبین شورای صنفی دانشجویان و تحصیلات تکمیلی دانشگاه منتشر شد.
سومین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه در روزهای دوشنبه و سه شنبه 7 و 8 خرداد ماه به ترتیب در خوابگاه ها و دانشکده های تابعه دانشگاه با مشارکت بیش از 3000 نفر از دانشجویان برگزار شد.
در این دوره از انتخابات که در 31 شعبه اخذ رأی شامل 10 شعبه در دانشکده ها، 10 شعبه در خوابگاه ها و 11 شعبه در مراکز درمانی برگزار گردید، 266 نفر از دانشجویان برای حضور در شوراهای صنفی حوزه های انتخابیه، خود را در معرض آرای هم دانشگاهی های خود قرار دادند.
گفتنی است که میزان مشارکت دانشجویان در این انتخابات از سوی مسئولان برگزاری، بیش از 30 درصد اعلام شده است که حاکی از افزایش آن نسبت به دوره گذشته می باشد.
همچنین در این دوره از انتخابات، فرآیند ثبت نام نامزدها به صورت اینترنتی انجام شد و برای اولین بار شعب اخذ رأی مراکز آموزشی- درمانی دارای صندوق های ثابت بودند.
لازم به ذکر است که دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان نخستین دانشگاه در سطح کشور، با توجه به آئین نامه ابلاغی وزارت بهداشت، انتخابات شورای صنفی دانشجویان تحصیلات تکمیلی را برگزار کرد .
برای دریافت اسامی نهایی منتخبین دبیران شورای صنفی دانشجویان و تحصیلات تکمیلی اینجا را کلیک نمایید.
 


١٧:١٨ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٣٣٤٠    /    تعداد نمایش : ٥٥٧