صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز مرحله دوم (مصاحبه) آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) منطقه10 آمایشی کشور از 19 تیرماه

مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی 98-97 منطقه آمایشی 10(مصاحبه) از 19 تیرماه در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی انجام می شود.

داوطلبان پذیرفته شده درمرحله اول آزمون دکتری تخصصی(Ph.D) سال تحصیلی 98-97 در رشته های علوم تشریحی، فارماکولوژی، میکروب شناسی، علوم اعصاب، پرستاری، زیست فناوری پزشکی، علوم وصنایع غذایی، بهداشت و ایمنی مواد غذایی، سیاست های غذا و تغذیه و آموزش پزشکی که برای مرحله دوم دعوت شده اند، براساس جدول زیر باید برای انجام مصاحبه به دانشکده های مربوطه مراجعه کنند.

این مصاحبه که به شیوه چند ایستگاهی(Multiple Mini-Interviews) اجرا خواهد شد، آزمونی عادلانه، عینی و ساختارمند است و به طور دقیق صلاحیتهای متقاضیان تحصیل در دوره های آموزشی دکتری تخصصی را مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهد.

این ایستگاه ها شامل ایستگاه ارائه شفاهی مطالب علمی، ایستگاه اختصاصی زبان انگلیسی، ایستگاه جستجوی منابع علمی، ایستگاه توانمندیهای تخصصی رشته، ایستگاه میزان تسلط داوطلب بر پایان نامه و مقاله مستخرج از آن(همراه داشتن نسخه فیزیکی پایان نامه در این ایستگاه الزامی است)، ایستگاه بررسی سوابق آموزشی و  پژوهشی( در اين ايستگاه به همراه داشتن تمامي مستندات الزامی است) هستند که مستندسازی فرآیند مصاحبه در آنها انجام می شود.

حضور کلیه مصاحبه شوندگان یک( 1) ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه مربوطه(براساس برنامه مندرج در جدول زیر) الزامی است و به همراه داشتن وسایل الکترونیک اعم از موبایل، ساعت هوشمند، لپ تاپ تخلف محسوب می شود. داوطلبان قبل از مراجعه حضوری با توجه به احتمال تغییر در برنامه ثبت نام یا ارایه اطلاعات تکمیلی حتما برای آگاهی از آخرین اطلاعات و تغییرات؛ به وب سایت دانشگاه مراجعه کنند.

   راهنمای دعوت شدگان مرحله دوم آزمون دکترای تخصصی (Ph.D) سال 98-1397

 


١٤:٠٢ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٤٢١٥    /    تعداد نمایش : ٦١٣