صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشکده پرستاری و مامایی میزبان مصاحبه دکتری تخصصی/ داوطلبان در 6 ایستگاه علمی به رقابت پرداختند

آزمون مصاحبه دکتری تخصصی( PhD ) رشته پرستاری 19 تا 21 تیرماه در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد. 
روند برگزاری این آزمون روزانه حدود 12 ساعت در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد و داوطلبان پس از بررسی مدارک در 6 ایستگاه ( زبان- تسلط بر پایان نامه- جستجوی اینترنتی- ارائه شفاهی مطالب- استدالال بالینی و حرفه ای شدن) با یکدیگر به رقابت پرداختند.
مصاحبه علمی این آزمون را 20 نفر از ممتحنین از منطقه آمایشی 10 و دانشگاههای علوم پزشکی تبریز، سمنان و ارومیه بر عهده داشتند.
دکتر حاجتی دبیر شورای آموزش علوم پزشکی، بهداشت و تخصصی وزارت بهداشت ضمن بازدید از تمام ایستگاههای برگزاری آزمون، با ممتحنین و داوطلبین به گفتگو پرداخت و برگزاری آزمون های عینی و دقیق در انتخاب داوطلبین شایسته را ضروری توصیف کرد. وی نظم، دقت و آرامش را از ویژگی های مثبت برگزاری آزمون در دانشکده پرستاری و مامایی عنوان کرد.
دکتر اسکویی عضو هیأت ممتحنه، برنامه ریزی و ارزشیابی رشته پرستاری به عنوان نماینده دبیرخانه شورای آموزشی علوم پایه بهداشت تخصصی وزارت بهداشت نیز در طول برگزاری این آزمون علمی بر حسن اجرای آزمون نظارت ها و بررسی های لازم را بر عهده داشت. 
دکتر عبدالهیان مشاور محترم رئیس و مدیر حراست دانشگاه نیز ضمن بازدید از مراحل آزمون، از رئیس و معاونان دانشکده در راستای برگزاری موفقیت آمیز این آزمون قدردانی کرد.
دکتر وحیدشاهی مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز ضمن بازدید از روند برگزاری آزمون مصاحبه دکترای تخصصی اظهار امیدواری کرد با برگزاری این آزمون، افراد شایسته وارد مقطع Ph.D پرستاری شوند و گام های موثری را در آینده برای نظام سلامت بردارند.
 


٢٠:٠٠ - سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٤٦٧٧    /    تعداد نمایش : ٤٩٦