صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

جزئیات تسهیلات و خدمات رفاهی دانشگاه به کارکنان/ بیش از 4هزار نفر راهی مشهد و اردبیل شدند

مهندس سیدجواد امامی زاده مدیر اداره رفاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اینکه بالغ بر چهار هزار نفر در تابستان سال جاری راهی اماکن تفریحی و رفاهی مشهد و اردبیل شدند، افزود: مشهد، بندرانزلی، کلاردشت، اصفهان، ایزدشهر، اردبیل، کیش و قشم مقاصد گردشگری کارکنان هستند.

وی اظهار کرد: در این میان بیشترین تقاضا برای مجتمع تفریحی کوثر اردبیل با صدور 2هزار و 186 معرفی نامه بوده و پس از آن برای هتل سی نور و زائرسرای مشهد به ترتیب 936 و 1200 معرفی نامه صادر شده است.

به گفته مهندس سیدجواد امامی زاده، ارائه 740، 425 و 900 برگه معرفی کارکنان به ترتیب برای مجتمع تفریحی شفارود بندرانزلی، کلاردشت و مجتمع رفاهی ایزدشهر مازندران از دیگر اقدامات انجام شده به شمار می آیند.

مدیر اداره رفاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود: برای 92 نفر از همکاران نیز معرفی نامه جهت اقامت در مهمانسرای اصفهان صادر شده است. در هتل شباویز کیش و مجتمع رفاهی قشم هم به ترتیب 64 و 152 نفر اسکان داده شده اند.

ارائه وام های کالا، خودرو، جعاله و به اعضای هیات علمی

وی با اشاره به دیگر خدمات ارائه شده در تابستان امسال به کارکنان و اعضای هیات علمی گفت: اعطای وام و کمک هزینه دانشگاه به منظور بیمه تکمیلی از دیگر فعالیت های این اداره است.

مهندس سیدجواد امامی زاده افزود: ارائه وام در قالب کالا، خودرو، جعاله و اعضای هیات علمی یکی از تسهیلاتی است که در سه ماهه دوم سال جاری انجام شده با این توضیح که وام کالا به 102نفر، وام خودرو به 189 متقاضی، وام جعاله به 69 نفر و ارائه وام به 28 نفر از اعضای هیات علمی اعطا شده است.

بهره مندی بیش از 8 هزار نفر از بیمه تکمیلی

وی اعطای کمک هزینه بیمه تکمیلی ماهیانه به مبلغ 200هزار تومان را از دیگر تسهیلات ارائه شده به کارکنان دانشگاه در سه ماهه تابستان امسال اعلام کرد و گفت: این بیمه در قالب سه طرح «الف» به مبلغ 45، «ب» 67 و «ج» 78 میلیون تومان برای هشت هزار و 200 نفر از کارمندان و افراد تحت تکفل ارائه شده است.

انتهای پیام/


١١:٤٥ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٦٦٨٧٢    /    تعداد نمایش : ٣٨٧