صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رییس دانشگاه برای افتخار آفرینی دانشجویان ورزشکار دختر دانشگاه

دکتر محمد آقاجانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی پیامی افتخار آفرینی دانشجویان دختر دانشگاه و کسب مدال های طلا، نقره و برنز در پانزدهمین دوره مسابقات ملی کاراته را تبریک گفت‌.
دکتر آقاجانی در این پیام، حضور در عرصه های مختلف اجتماعی و فرهنگی را مصداق بارزی از رشد و تربیت واقعی دانشحو دانست و بر حمایت دانشگاه از فعالیت های ورزشی و فرهنگی دانشجویان تاکید کرد.
مشروح پیام دکتر آقاجانی بدین شرح است:
بانوان ورزشکار و افتخار آفرین دانشگاه
موفقیت های اخیر شما در پانزدهمین مسابقات ملی کاراته کشوری را به شما و جامعه بزرگ دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک می گویم. این افتخار آفرینی ها موجب خرسندی و امید آفرینی در دل ۱۴ هزار دانشجوی دانشگاه گردید تا با خودباوری علاوه بر حضور موثر در عرصه خدمت در حوزه سلامت، در فرصت های مناسب ورزشی، فرهنگی و اجتماعی نیز توانمندی ها و استعدادهای خود را عرضه نمایند.
برکت دیگر این توفیق های اجتماعی، تزریق روحیه مضاعف خدمت در بین مسوولان و برنامه ریزان است تا با نگاهی جدی تر و وسیع تر از قبل، زیرساخت های مناسب ورزشی، فرهنگی و اجتماعی را در فضای فعال و پویای دانشجویی توسعه بدهند.
حضور فعال دانشجو در عرصه های مختلف اجتماعی بیانگر رشد و تربیت واقعی دانشجو است که به ساختن جامعه ای با انسان های چند بعدی نایل خواهد شد و این آرمان و هدف اصلی دانشگاه به عنوان نهادی انسان ساز است.
بار دیگر ضمن تبریک به جامعه بزرگ و پرافتخار دانشجویی، به این عزیزان نوید می دهم که ایجاد فرصت های بیشتر برای حضور موثر تر دانشجویان دانشگاه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در عرصه های مناسب اجتماعی در اولویت دانشگاه است.
سلامتی، مزید توفیقات و سرافرازی خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حوزه های مختلف خدمت در کشور عزیز جمهوری اسلامی ایران را از خداوند رحمان خواستارم.
دکتر محمد آقاجانی
رییس دانشگاه 
 
گفتنی است این دوره از مسابقات در روزهای 15 و 16 شهریور ماه به میزبانی استان تهران و با حضور 730 ورزشکار از 20 استان برگزار شد. 
تیم کاراته دانشجویان دختر دانشگاه با مربیگری حمیده اسماعیلیون موفق شدند مقام های افتخارآمیزی را نصیب دانشگاه نمایند. 
گفتنی است مقام اول کاتا در بخش کمربند مشکی بزرگسالان و مقام سوم کومیته در بخش کمربند مشکی بزرگسالان از آن حمیده اسماعیلیون دانشجوی رشته کاردرمانی دانشگاه، مقام دوم کاتا در بخش کمربند نارنجی بزرگسالان از آن نگین رحیمی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه، مقام دوم کومیته در بخش کمربند نارنجی بزرگسالان از آن فاطمه نعل چین دانشجوی پزشکی دانشگاه و مقام سوم کومیته در بخش کمربند نارنجی بزرگسالان از آن مریم مصباح دانشجوی داروسازی دانشگاه شد.


١٣:٤٣ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٦٧٠٦٩    /    تعداد نمایش : ٤٨٥