صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری "همایش دیابت" باحضور مهدی پاکدل سفیر دیابت/ پذیرش ماهانه 634 بیمار دیابتی در بیمارستان مهدیه

واحد دیابت بیمارستان مهدیه با پذیرش متوسط ماهانه 634 بیمار که به طور رایگان توسط متخصصین و پزشکان مرکز ویزیت می شوند، درحال خدمت رسانی به بیماران دیابتی است.
در راستای آموزش های واحد دیابت مرکز پزشکی مهدیه به بیماران دیابتی در منطقه جنوب شهر تهران، همایش دیابت باحضور "مهدی پاکدل سفیر دیابت کشور"، ریاست، مدیریت، جمعی از مسئولان و همکاران و مراجعان دیابتی، یکشنبه 25 شهریورماه در این مرکز برگزار شد.
درابتدای همایش دکتر سید محمد تقی حسینی طباطبایی رئیس بیمارستان مهدیه به معرفی مرکز پرداخت و سپس بر پیشینه علم پزشکی در ایران درخصوص بیماری دیابت که در قانون این سینا چند فصل به طور کامل آمده است، برای حاضران مطالبی را عنوان کرد.


سپس "مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون و سفیر دیابت" درمورد بیماری دیابت و ضرورت کنترل بیماری دیابت برای بیماران دیابتی صحبت کرد.
درپایان همایش نیز "معصومه خلیلی" کارشناس پرستاری واحد دیابت بیمارستان مهدیه درخصوص اهمیت تغذیه و ورزش در بیماری دیابت، مطالبی را عنوان کرد و کوچک ترین فرد دیابتی حاضر که پسر بچه ای 8 ساله بود را معرفی و دررابطه با آموزش هایی که این پسربچه درزمینه بیماری دیابت فراگرفته بود، توضیحاتی ارایه کرد.
 

 


 
 

 


 


١١:٠٦ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٦٧٣٢٣    /    تعداد نمایش : ٣٧٤