صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بالاترین میزان قبولی دانشجویان پزشکی در آزمون جامع پیش کارورزی در 5 سال اخیر به ثبت رسید

دکتر طبیبی رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از قبولی 92 درصدی دانشجویان این دانشکده در آزمون جامع پیش کارورزی و ثبت رکورد بیشترین قبولی این آزمون در 5 سال اخیر خبر داد.

علی طبیبی گفت: با توسعه زیرساخت های آموزشی و برقراری تعامل سازنده در محیط های آموزشی، شهریورماه امسال رکورد قبولی دانشجویان در آزمون جامع پیش کارورزی طی 4 سال گذشته به ثبت رسید.

عضو هیأت علمی دانشگاه تأکید کرد: دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در آزمون جامع پیش کارورزی شهریور ماه 97 بهترین نتایج قبولی در طی 4 سال گذشته را کسب نمودند و میانگین قبولی در این آزمون از 87.5 درصد در سنوات گذشته به 92.2 درصد در این دوره افزایش یافته است.

وی با اشاره به دلایل این موفقیت توضیح داد: علاوه برسعی و تلاش دانشجویان، برنامه ریزی دانشکده در جهت ارتقاء کمی و کیفی برنامه ریزی آموزشی با همکاری و تعامل گروههای آموزشی در ثبت این موفقیت اثرگذار بود.

رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه، حضور در جلسات گروه های آموزشی و ارتباط مستقیم با اساتید در راستای ارتقاء کیفی آموزشرا یکی از عوامل مهم موفقیت دانشجویان در آزمون ها عنوان کرد.

به گفته دکتر علی طبیبی: ارتباط مستقیم با دانشجویان و حضور در جلسات بررسی مشکلات، فعال کردن مراکز آموزشی جهت برگزاری برنامه های آموزشی در تمام طول هفتهو همچنین برگزاری کلاس های آمادگی آزمون جامع پیش کارورزی با هماهنگی مدیران گروه های آموزشی و حضور پرسپتورهای بخش های آموزشی جهت رفع اشکالات و تقویت نقاط ضعف دانشجویان از اقدامات مهمی بود که توانست بر حضور موفق تر دانشجویان در عرصه های مهم علمی اثرگذار باشد.


١٤:٢٦ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٨٤٣٣    /    تعداد نمایش : ٥٠٣