صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراکز برتر در ارتقا به شاخص های بهره وری معرفی شدند/ ثبت نتایج مطلوب برای دو مرکز "اختر" و "شهدای پاکدشت"

با اعلام کمیته بهره وری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مرکز پزشکی، آموزشی و درمان اختر و بیمارستان شهدای پاکدشت در ارتقا به شاخص های بهره وری عملکرد مطلوبی را کسب کردند.

بر اساس این گزارش و به استناد نتایج دومین مرحله پایش جامع کمیته تخصصی مدیریت بهره وری با تلاش مدیران و کارکنان مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی اختر این مرکز در 20 هدف اختصاصی و 189 شاخص در چهار حوزه درمان، توسعه مدیریت و منابع، غذا و دارو و آموزش موفق شد در اکثر شاخص های کلیدی نتایج مطلوبی کسب نماید.

دکتر آقاجانی در پیامی ضمن تقدیر از مدیران و کارکنان این مرکز پزشکی، آموزشی درمانی بر ضرورت گام نمودن در مسیر خدمت به مردم که حتی در دشوارترین لحظه ها می تواند تداوم بخش راه پر امید باشد تاکید کرد.

همچنین بیمارستان شهدای پاکدشت براساس ارزیابی جامع صورت گرفته در 19 هدف اختصاصی و 168 شاخص در سه حوزه درمان، توسعه مدیریت و منابع غذا و دارو موفق به کسب رتبه برتر در بین بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز در پیام هایی جداگانه ضمن تبریک به رئیس و اعضای تیم مدیریت بهره وری این دو مرکز ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته خواستار استفاده از ظرفیت های فعلی بیمارستان و تداوم مشارکت کارکنان در اجرای سیاست های ابلاغی شد.

انتهای پیام/


١٨:١٠ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٦٩٩٤٩    /    تعداد نمایش : ٥٥٤