صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه منصوب شد

دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حکمی دکتر سید احسان بلادیان را به عنوان سرپرست اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حکمی دکتر سید احسان بلادیان را به عنوان سرپرست اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه منصوب کرد.

 

متن حکم انتصاب دکتر بلادیان به این شرح است:

جناب آقای دکتر سید احسان بلادیان بهبهان

متخصص محترم پزشکی اجتماعی

سلام علیکم

با توجه به تعهد و شایستگی جنابعالی، به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان «سرپرست اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه» منصوب می‌شوید تا با استعانت از خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و قانونی نسبت به انجام وظایف و امور محوله اقدام نمایید.

موفقیت شما را تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارتقاء جایگاه ملی و بین‌المللی دانشگاه، از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

دکتر محمد آقاجانی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 

دکتر سید احسان بلادیان دانش‌آموخته مقطع تخصصی در رشته پزشکی اجتماعی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است؛ مدیر گروه ارزیابی عملکرد معاونت بهداشت وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در سال های 94 تا 96، مسئول کمیته راه‌اندازی نظام پایش و ارزیابی برای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سال 94، مشاور اجرایی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 94 و مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند در سال 92 بخشی از سوابق اجرایی دکتر بلادیان است.

 

رئیس دانشگاه همچنین در پیامی جداگانه از تلاش های سیداسدالله موسوی در دوران تصدی مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه قدردانی کرد.

انتهای پیام/


٢٠:٣٩ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٢٧٩٨    /    تعداد نمایش : ٥٢٩