صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به مناسبت روز پرستار؛ پرستاران نماد خدمت صادقانه در حوزه سلامت

دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هم‌زمان با ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، از تلاش‌های این قشر خدوم در حوزه سلامت قدردانی کرد و آن‌ها را نماد  خدمت صادقانه در حوزه سلامت بر شمرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پیامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، این روز را به قشر خدوم پرستار تبریک گفت.

 

متن پیام رئیس دانشگاه به این شرح است:

 

بسمه‌تعالی

 

فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) بزرگ بانوی مهربانی و اسوه صبر و همچنین روز پرستار را به جامعه تلاشگر و دلسوز پرستاری تبریک می‌گویم. پرستاران در جامعه بزرگ سلامت نه تنها با دستان خود بلکه با نیت‌های خیر و قلب‌های مهربان، به تکیه‌گاه مطمئن  براي مردم و سياست گذارن در این حوزه تبدیل‌ شده‌اند.

 

نقش بی‌بدیل این قشر تلاشگر و صبور در اجرای برنامه‌های طرح تحول سلامت توانست برگ زرینی در خدمات سلامت و در این برهه از زمان به ثبت برساند و تا همیشه جزئی از افتخارات این تلاشگران خواهد بود  اميد است تلاش‌های انجام‌شده  به‌منظور ارتقاء و بهبود کیفیت در شرایط معیشتی و رفاه این همکاران ارجمند به نتيجه مطلوب برسد تا بتواند قطره‌ای از دریای تلاش‌ها و خدمات صادقانه پرستاران ارجمند را جبران نماید.

 

امیدوارم این همکاران ارجمندم در همه حوزه‌های بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مسیر بالندگی و خدمت به مردم شریف ایران اسلامی همچنان پیشتاز و ثابت قدم باشند. موفقیت، سلامتی و سربلندی پرستاران عزیز در خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و در راه بهبود سلامت جسم و روان مردم عزیز کشو را از خداوند منان خواستارم.
 

دکتر محمد آقاجانی
 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 

انتهای پیام/


١٠:٢٨ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٢٨٤٢    /    تعداد نمایش : ٩٦٤