صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم بزرگداشت روز پرستار در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه برگزار شد

 مراسم بزرگداشت روز پرستار در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه برگزار شد و از پرستاران نمونه این مرکز تقدیر به عمل آمد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از بیمارستان مهدیه، به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، در این مرکز مراسم بزرگداشت روز پرستار با حضور با کادر پرستاری و مامایی، اداری و مالی، دستیاران و تعدادی از اساتید عضو هیئت‌علمی بیمارستان مهدیه برگزار شد.

 

در این مراسم دکتر فارس نجاری رئیس بیمارستان مهدیه این مراسم را بهانه‌ای جهت ایجاد انس و الفت هرچه بیشتر بین همکاران و مسئولان عنوان کرد و گفت: این مراسم فرصتی را جهت انتقال آخرین اخبار و اطلاعات قابل‌ذکر بیمارستان توسط مسئولان به همکاران ایجاد می‌کند که درنتیجه سبب انگیزه بیشتر آنان در خدمت‌رسانی به بیماران می‌شود.

 

وی در ادامه یادآور شد: باید مطابق باسیاست وزارت متبوع و به‌تبع آن دانشگاه، تمامی فعالیت‌های بیمارستان در مسیر الکترونیکی شدن پیش رود و این امر سبب افزایش سرعت کار، کاهش هزینه‌ها و امکان ارتباط با دیگر مراکز درمانی در سطح دنیا خواهد شد.

 

 در این مراسم از کادر پرستاری و مامایی نمونه، کادر اداری نمونه، دستیاران نمونه، بازنشستگان و خانواده دو تن از کارکنان مرحوم مرکز وهمچنین تقدیر ویژه از دکتر ساران لطف‌الله زاده که با مجاهدت خود باعث نجات جان بیماری در بیمارستان شده بود، با اهدای جایزه و لوح تقدیر تجلیل شد.

 

انتهای پیام/


١٥:٤٥ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٢٨٧٣    /    تعداد نمایش : ٢١٣