صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از بازنشستگان بیمارستان شهید مدرس با حضور دکتر آقاجانی

مراسم تجلیل از بازنشستگان مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید مدرس با حضور دکتر آقاجانی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي، دكتر محمد آقاجاني، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی امروز، چهارشنبه بیست و چهارم بهمن‌ماه در آيين تجليل از بازنشستگان مركز پزشكي، آموزشي و درماني شهيد مدرس با بیان اینکه بيمارستان شهيد مدرس افتخارات فراواني را كسب كرده است، اظهار کرد: اين بيمارستان در طول بيش از پنج دهه فعاليت، در حوزه دانش پزشكي و تربيت متخصصان در رشته‌های مختلف علوم پزشكي نقش مهم و مؤثری داشته و در راستاي ارائه خدمات زبانزد است.

 

وي افزود: بسياري از پزشكاني كه در اقصي نقاط كشور خصوصاً در رشته قلب و عروق و جراحي خدمات منحصربه‌فردی ارائه می‌دهند، آموزش‌دیده اين مركز مهم و حياتي كشور هستند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داد: بيماران مختلفي از سراسر كشور سلامت خود را با تلاش كاركنان اين بيمارستان به دست آورده‌اند.

 

دكتر آقاجاني در ادامه به‌تمامی تلاشگران اين بيمارستان كه افتخار بازنشستگي اين مركز را بر سينه دارند خدا قوت گفت و از تلاش‌های مؤثر اين افراد قدرداني كرد.

 

وي يادآور شد: سابقه ارزشمند سال‌های متمادي  خدمت به مردم همواره در كارنامه زندگي كاركنان اين مركز خواهد درخشيد.

 

دكتر آقاجاني با بيان اين كه ظرفيت عمر انسان‌ها بسيار محدود است خاطرنشان كرد: خوشا به احوال افرادي كه از اين عمر كوتاه بهره می‌برند. 

 

وي افزود: دلبستگي به اين عمر كوتاه جايز نيست و بايد از لحظه‌لحظه عمر براي ارائه خدمت به انسان‌ها بهره برد.

 

دكتر آقاجاني انعكاس نتيجه تلاش‌های پيشكسوتان اين مركز را به‌منظور آشنايی اساتيد، كاركنان و دانشجويان ضروري دانست و تجليل از تلاش‌ها و مقام ارزشمند پيشكسوتان را سنتي نيكو عنوان كرد.

 

رئیس دانشگاه در خاتمه اظهار اميدواري كرد كه بزرگاني كه در اين مركز تلاش کرده‌اند همواره سالم و سلامت باشند، عمر را با خوشي سپري كنند و اخبار سلامت و بهورزي آنان مكرر به گوش برسد.

 

در بخش ديگري از اين مراسم دكتر ملك پور رئیس بيمارستان شهيد مدرس نيز با اشاره به اهميت تجليل از مقام والاي پيشكسوتان به ویژه در آموزه‌های دینی،  گفت: تجليل از پيشكسوتان و افرادي كه بهترين سال‌های عمر خود را صرف ارائه خدمات به مردم کرده اند، امری ضروری است .

 

وي قدردانی از افرادي كه به‌صورت فيزيكي از اين مركز جدا شده‌اند را مورد توجه قرار داد و از تلاش‌های بی‌شائبه بيش از ٣٠ ساله همراهان بيمارستان شهيد مدرس قدرداني كرد.

 

وي در خاتمه گفت: فعالیت‌های تمامي بازنشستگان دانشگاه همواره در اين بيمارستان جاري و ساري است و اميدوارم سلامتي و شادي بدرقه راهتان باشد.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دهقان نیز در این مراسم با بیان اینکه اگر کسی از بندگان خدا قدردانی و تجلیل نکند، خدا را ستایش نکرده است، اظهار کرد: مخلوق معلول خداست و معلول وابسته به علت است بنابراین همه مخلوق و معلول خداوند هستیم و تشکر و قدردانی از بندگان خدا، قدردانی از خداست.

 

وی ادامه داد: سه گروه از بندگان در سایه عرش الهی و دارای مقام هستند؛ بندگانی که به برادران دینی خود احسان می‌کنند، کسانی که اندوهی از مردم برطرف می‌کنند و کسانی که حاجت و نیازی از بندگان خدا را بر طرف می‌کنند.

 

وي خطاب به حاضرين در اين مراسم توصيه كرد: تلاش كنيد در دوران خدمت خود در رفع گرفتاري مردم كوشا باشيد؛ انساني كه كار سودمند و نيك انجام می‌دهد همواره خوشنود است و اين خوشنودي و شادي در عالم قيامت نيز همراه اوست.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آيين تجليل از بازنشستگان مركز پزشكي، آموزشي و درماني شهيد مدرس در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار شد و با اهدای هدایایی از خدمات ارزنده استادان، کارکنان و پرسنل بازنشسته این بیمارستان تجلیل شد.

 

انتهای پیام/


١٤:١٠ - چهارشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ٧٤٢٣٢    /    تعداد نمایش : ٦٥١