صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

«چهارمین کنگره بین‌المللی سرطان‌های دستگاه گوارش» و «چهاردهمین کنگره بین‌المللی سرطان پستان» برگزار می‌شود

چهارمین کنگره بین‌المللی سرطان‌های دستگاه گوارش و چهاردهمین کنگره بین‌المللی سرطان پستان در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، چهارمین کنگره بین‌المللی سرطان‌های دستگاه گوارش 3-2 اسفندماه و چهاردهمین کنگره بین‌المللی سرطان پستان 3-1اسفندماه در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

 

در چهارمین کنگره بین‌المللی سرطان‌های دستگاه گوارش کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه می‌شود و محققان مقالات خود را در این همایش ارائه و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده می‌کنند.

 

حوزه‌های تحت پوشش این کنگره؛ سرطان، گوارش و کبد است و محورهای این کنگره اپیدمیولوژی سرطان‌های دستگاه گوارش، اتیولوژی، عوامل خطر، بیولوژی مولکولی و ژنتیک، تغذیه و سرطان، پیشگیری و تشخیص زودرس، تازه‌های تشخیص و مرحله‌بندی، تازه‌های درمانی و اقدامات جراحی کم تهاجمی، مسائل روانی و سلامت معنوی در سرطان‌های دستگاه گوارش، مسائل حمایتی تسکینی در سرطان‌های دستگاه گوارش، طب مکمل و سنتی و سرطان‌های دستگاه گوارش است.

 

همچنین با توجه به این‌که چهاردهمین کنگره بین‌المللی سرطان پستان به‌صورت رسمی برگزار می‌شود، تمامی مقالات این کنگره در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه می‌شود و محققین شرکت‌کننده، ضمن ارائه  مقالات خود در این همایش می‌توانند از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده  کنند.

 

کنگره بین‌المللی سرطان پستان با محورهایی نظیر؛ اپیدمیولوژی، اتیولوژی، ریسک فاکتورها، پیشگیری و غربالگری، بیولوژی ملکولی و ژنتیک، تازه‌های تشخیص و مرحله‌بندی، تازه‌های درمانی، توان‌بخشی، مسائل روانی و اقتصادی- اجتماعی، سلامت معنوی، تغذیه، داروسازی و مراقبت‌های پرستاری برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

 


١٣:٣٠ - يکشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ٧٤٣٤٥    /    تعداد نمایش : ٢١٩