صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از برگزیدگان مسابقات جام فجر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات جام فجر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  با حضور دکتر علی شهرامی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه دوشنبه 29 بهمن‌ماه در تالار شهید بهشتی  برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در این مراسم با حضور دکتر علی شهرامی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و جمعی از مسئولان  از برگزیدگان انفرادی و تیمی این مسابقات ورزشی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد،  تقدیر به عمل آمد.

 

دکتر شهرامی در این مراسم ضمن بیان مطالبی در خصوص اهمیت ورزش و نقش آن در حفظ و ارتقای سلامتی و تندرستی افراد تأکید کرد: برگزاری چنین مسابقات ورزشی باعث ایجاد شادابی، نشاط و پویایی در کارکنان دانشگاه شده و ضمن ارتقای سلامتی روحی و جسمی کارکنان باعث بهبود خدمت‌رسانی و تعالی و پیشرفت سازمان می‌شود.

 

حسن باقری مدیر خدمات پشتیبانی و مسئول ورزش کارکنان دانشگاه نیز در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری این مسابقات گفت: این مسابقات از ابتدای بهمن‌ماه در دو بخش خواهران و برادران کارمند در سطح ستاد و مراکز تابعه آغاز شد و تا  17 بهمن‌ماه ادامه یافت و 700 نفر از کارکنان زن و مرد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  در رشته‌های مختلف به‌صورت تیمی و انفرادی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

وی در ادامه افزود: در بخش تیمی برادران شرکت‌کنندگان در 6 رشته ورزشی شامل فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دارت، طناب‌کشی و آمادگی جسمانی و در بخش تیمی خواهران نیز شرکت‌کنندگان در 5 رشته والیبال ، تنیس روی میز، دارت، طناب‌کشی و آمادگی جسمانی به رقابت پرداختند.

 

حسن باقری خاطرنشان کرد: در مسابقات تیمی برادران در رشته فوتسال 30 تیم از مراکز تابعه دانشگاه  با یکدیگر به رقابت پرداختند که  تیم های حراست، بیمارستان شهدای تجریش و بیمارستان مسیح دانشوری به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

 

در رشته والیبال برادران نیز از میان 8 تیم شرکت‌کننده تیم دانشکده پزشکی مقام اول و تیم بیمارستان مسیح دانشوری مقام دوم را از آن خود کردند.

 

در مسابقات طناب‌کشی برادران نیز از بین 10 تیم شرکت‌کننده، تیم مدیریت تربیت‌بدنی رتبه اول و تیم بیمارستان شهیدستاری قرچک رتبه دوم را کسب کرد.

 

مسئول ورزش کارکنان دانشگاه در ادامه اظهار داشت:  در مسابقات تیمی خواهران نیز در رشته والیبال از میان 5 تیم شرکت‌کننده، تیم مرکز بهداشت شمال رتبه اول و تیم بیمارستان شهید مدرس مقام دوم را به خود اختصاص دادند.

 

در رشته طناب‌کشی خواهران نیز از میان 15 تیم شرکت‌کننده، تیم دانشکده پزشکی رتبه اول  و تیم مدیریت تربیت‌بدنی رتبه دوم را کسب کرد.

 

به گفته وی در مسابقات انفرادی  بانوان در رشته دارت ؛ ماه منیر خچک نژاد ، مریم حمزه لو، صبورا اویسی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

 

در مسابقات انفرادی تنیس روی میز بانوان نیز دکتر فریبا بلورچی و پریوش شیری  به ترتیب رتبه‌های اول و دوم را کسب کردند.

در رشته آمادگی جسمانی بانوان نیز در رده سنی 35-25 سال؛ لیلا حبیبی، سمانه رجب  و زهرا حبیبی، در رده‌های سنی 45-36 سال؛ آسیه جعفری، بهناز جعفری، پریسا سهرابی و در رده سنی 46 سال به بالا؛ خدیجه کائیدی، مهناز محرابی و رکسانا کرباسچی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در خاتمه مراسم مذکور جام قهرمانی به گروه‌های تیمی که رتبه اول را کسب کرده بودند توسط دکتر شهرامی اهدا شد و با اهدای  لوح تقدیر و هدایایی از سایر تیمها و برگزیدگان مسابقات انفرادی تقدیر شد.

انتهای پیام/

 

 

 


١٠:٠١ - سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ٧٤٤٣١    /    تعداد نمایش : ٦٨٤