صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه از بیمارستان مهدیه، لقمان و مرکز عملیات اورژانس دانشگاه بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در آستانه فرار رسیدن سال جدید،دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی چهارشنبه 29 اسفندماه با حضور در بخش های مختلف مرکز پزشکی آموزشی و درمانی مهدیه  از روند ارائه خدمات درمانی بازدید کردند. 
 
وی با حضور در بخش های اورژانس زنان، نوزادان، اورژانس جنرال، nicu  و سایر بخش های تخصصی ضمن عیادت از بیماران با کادر درمانی دیدار و نحوه ارائه خدمات را بررسی کرد.
 
 
دکتر آقاجانی همچنین با حضور در کلینیک ویژه بیمارستان، بر ضرورت تسریع در روند تکمیل این بخش تاکید کرد و آن را گامی مهم در ارائه خدمات مطلوب تر به بیماران دانست.
 
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن بازدید از بخش تازه بازسازی شده نوزادان دستور داد تا کلیه تجهیزات مورد نیاز تامین و این بخش در روز های آتی به بهره برداری برسد.
 
قابل ذکر است، بیمارستان فوق تخصصی زنان مهدیه موفق شده است از آغاز اجرای طرح تحول سلامت، زایمان طبیعی را به میزان 6 درصد افزایش دهد و سالانه بیش از 6 هزار تولد را در خدمات خود ثبت کند و روزانه بیش از حدود 1000 نفر جهت دریافت خدمات تشخیصی و درمانی به این مرکز مراجعه می کنند.
 
در ادامه دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه معاون درمان دانشگاه ورییس مرکز فوریت ها از بخش های مختلف درمانی لقمان بازدید کرد.
 
 
 
 
 دکتر آقاجانی ضمن بازدید از بخش های اورژانس و بخش های ویژه و عیادت از بیماران بر تداون خدمات در ایام نوروز تاکید کرد.
 
در ادامه همچنین روند پیشرفت پروژه های عمرانی مرکز نظیر توسعه بخش اورژانس، و ساختمان جدید درمانگاه و کلینیک ویژه مرکز مورد بازدید قرار گرفت.
 
در ادامه رییس دانشگاه و هیات همراه وارد مرکز EOC و مرکز عملیات اورژانس دانشگاه شد و بر روند ارایه خدمات به بیماران در کلیه مراکز درمانی و بیمارستان های دانشگاه نظارت کرد.
 
 در این بازدید رییس دانشگاه ضمن برقراری ارتباط با فوریت های مراکز درمانی دانشگاه در جریان تعیین تکلیف بیماران بخش هورژانس قرار گرفت و در خصوص ترخیص یا بستری بیماران حاضر در این بخش ها دستورات لازم را صادر کرد.
 
 
وی همچنین از کلیه واحدهای اجرایی معاونت درمان و غذا دارو خواست تا روزانه وضعیت دارو و تجهیزات را رصد کنند تا در این ایام هیچ یک از مراکز با کمبود دارو و تجهیزات برای ارایه خدمات درمانی مواجه نشوند.
 
 
انتهای پیام/
 
 


١١:٢٤ - چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٧٥٧٠٩    /    تعداد نمایش : ٣١٩