صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سال نو

دکتر محمد آقاجانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پیامی فرا رسیدن نوروز 98 را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی متن این پیام به شرح زیر است:

«فرا رسیدن سال نو را با دلی آکنده از امید تبریک می گویم وضمن سپاس از اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از آفریدگار بهاران می خواهم سلامتی و کامیابی همراه لحظه لحظه شما عزیزان و خوبان باشد.
همان طور که سال 97 کوشیدیم با به کارگیری ظرفیت تمام واحدها، کیفیت و کمیت خدمات دانشگاه را در حوزه های مختلف اعم از پژوهش، آموزش، بهداشت و درمان افزایش دهیم، در سال جدید نیز ارتقای خدمات دانشگاه را سرلوحه برنامه ریزی ها قرار خواهیم داد.
باعث مسرت و خوشحالی است که قطار ارائه خدمات سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نخستین روزهای سال نو نیز مانند باقی ایام سال در حرکت است و با ارائه خدمات مختلف بهداشتی و درمانی می کوشد تا هیچ هم وطنی از مسیر سلامت دور نیفتد.
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با یاری خداوند و بهره گیری از کوله بار تجربه های ارزشمندی که رهاورد اجرای طرح تحول نظام سلامت در سال های اخیر است، امسال نیز کمر همت خواهد بست تا همه جمعیت تحت پوشش دانشگاه از خدمات این دانشگاه سهمی داشته باشند.
در سال جدید تلاش می کنیم همچون سال های گذشته با تحقق ماموریت ها در سطوح مختلف استانی، ملی و بین المللی، در حوزه های آموزش، پژوهش، بهداشت و درمان بین دانشگاه های کشور جایگاهی درخور نام و ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی داشته باشیم و بتوانیم افق های جدیدی را برای توسعه فعالیت های علمی و خدماتی پیش روی دانشگاه قرار دهیم.
امید داریم سال جدید با بهره گیری از ظرفیت های برجسته علمی و پژوهشی و با همراهی منابع ارزشمند نیروی انسانی متخصص و متبحر در حوزه سلامت، بر فراز قله های علم و خدمت بدرخشیم.
مایه افتخار است که دانشگاهیان این دیار با عزمی راسخ در راه پر فراز و نشیب خدمت گام بر می دارند تا از عصاره اندیشه مرهمی بر آلام ملت سرفراز ایران اسلامی بگذارند و امید داریم که در سال جدید نیز ملت لایق ایران، در سایه الطاف پروردگار و حمایت همه مسئولان ایران اسلامی سرفرازتر از همیشه بدرخشند.
پوشیدن ردای سبز بر تن درختان و دمیده شدن روحی تازه بر کالبد طبیعت را فرصتی مغتنم می شمارم برای سپاسگزاری از زحمات یکایک اعضای خانواده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و از ایزد منان توفیق روزافزون این خانواده را در راه خدمت به نظام سلامت تحت تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، سیاست های ارزشمند دولت تدبیر و امید و راهنمایی های وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستارم.
دکتر محمد آقاجانی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی»
 


٠٢:٥٠ - پنج شنبه ١ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٥٧١٨    /    تعداد نمایش : ٢١٦