صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد سرزده معاون درمان دانشگاه از پايگاه هاى اورژانس جاده اى ١١٥ و مراکز درمانی

دكتر ميرهاشمى معاون درمان دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتي به همراه هيات همراه در روز اول و دوم فروردين ماه ١٣٩٨ از پایگاه های اورژانس جاده ای 115 و مراکز درمانی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دكتر ميرهاشمى معاون درمان دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتي به همراه هيات همراه در روز اول فروردين ماه ١٣٩٨ با سفر به شرق استان تهران، ضمن بازديد از پايگاه هاي اورژانس جاده اى ١١٥ از مراكز درمانى شهيد ستاري قرچك، شهيد مفتح ورامين، شهداي پاكدشت و درمانگاه شهيد مهتدي بازديد كردند.
 
همچنين در روز دوم فروردين ماه ضمن بازديد از پايگاه هاي اورژانس شهريتان فيروزكوه و دماوند و بيمارستان هاى امام خميني فيروزكوه، سوم شعبان دماوند با حضور در بخش اورژانس، بسترى و بخش هاي ويژه ضمن عيادت از بيماران نحوه ارائه خدمات درمانى و تخصصى به آنها را بررسى كرد.
 
در ادامه معاون درمان دانشگاه ضمن بازديد از بيمارستان در حال ساخت حضرت فاطمه الزهرا بر لزوم تسريع در توسعه و ساخت اين مركز درمانى و تكميل بخش هاى آن تاكيد كرد.
 
دكتر ميرهاشمى حضور پزشك متخصص و ارائه خدمات درمانى به صورت كامل در ايام نوروز را اولويت مهم دانشگاه برشمرد و تاكنون از نحوه ارائه خدمات در مراكز درمانى دانشگاه ابراز رضايت كرد.
 
انتهاي پيام/


٠٠:٥٤ - شنبه ٣ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٥٧٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٣٧