صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار صمیمانه دکتر آقاجانی با دکتر عبدالصمد طباطبایی‌نژاد؛ یکی از جانبازان دانشگاه

دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور در منزل دکتر عبدالصمد طباطبایی نژاد مدیر امور آموزشی دانشگاه از نزدیک با این جانباز و خانواده ایشان در فضایی صمیمی  دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به مناسبت روز جانباز به دیدار جانباز دکتر طباطبایی نژاد مدیر امور آموزشی دانشگاه رفت.

دکتر آقاجانی در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ارج نهادن به جانبازان دوران دفاع مقدس، بیان کرد: حضور پرفروغ جانبازان در جامعه مایه امید و برکت و راه آن ها روشنی‌بخش مسیر رهپویان حقیقت است.
 
وی از جانبازان به عنوان سرمایه های معنوی این نظام مقدس یاد کرد و افزود:  دیدار از ایثارگران عرصه‌های جهاد در راه ارزش‌های والای انسانی، برای همه یک افتخار است و حضور جانبازان و آزادگان سرافراز در دانشگاه افتخار بزرگی است که همواره باعث زنده نگه داشتن خاطره ایثار و شهادت در دانشگاه می شود.
 
در این دیدار که با حضور دکتر موسوی مدیر ستاد امور شاهد و ایثارگر و مدیر روابط عمومی دانشگاه انجام شد، با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل از جانباز دکتر طباطبایی نژاد تقدیر شد.
 
دکتر طباطبایی نژاد، سال 61 در عملیات محرم منطقه عین خوش، دچار 55 درصد جانبازی شد.
 
وی با مدرک تحصیلی دکتری عمومی در حال حاضر در ستاد دانشگاه به عنوان مدیر کل امور آموزشی مشغول به فعالیت است.
 
انتهای پیام/


١٤:٤٧ - دوشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٦٥٣٣    /    تعداد نمایش : ٦١٨