صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مشعل آیین افتتاحیه نخستین جشنواره ورزشی بین دانشکده ای روشن شد

دانشجویان دختر دانشگاه مشعل افتتاحیه جشنواره ورزشی بین دانشکده ای را روشن کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مدیریت تربیتبدنی دانشگاه آئین افتتاحیه جشنواره ورزشی بین دانشکدهای ویژه دانشجویان دختر را  برگزار کرد.
 
این برنامه با همکاری کانون خیریه دلخند روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه با حضور دکتر خدادوست معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر پورسعیداصفهانی مدیر تربیت بدنی دانشگاه، دیگر مسئولین و دانشجویان دانشگاه برگزار شد.
 
در این برنامه دکتر خدادوست ضمن عرض قدردانی به مناسبت برپایی این جشنواره ورزشی خود را عضوی از کانون خیریه دلخند دانست و اظهار کرد: امیدوارم دانشجویان عزیز ما در این قبیل مسابقات حضور پررنگ تری داشته باشند چرا که دانشگاه با وجود دانشجو زنده است. وی افزود: برای دختران خودم در این جشنواره آرزوی موفیقت می کنم و این اطمینان را دارم که در این مسابقات همانند همیشه خواهند درخشید.
 
 
 
همچنین در بخش دیگری از این مراسم مدیر تربیت بدنی دانشگاه بیان کرد: از کلیه بزرگوارانی که در این روز در جمع ما هستند صمیمانه قدردانی می کنم و امیدوارم که با برگزاری این قبیل جشنواره ها، دختران دانشجوی ما بتوانند بیش از پیش در عرصه های ورزشی فعالانه حضور داشته باشند و برای ما افتخارآفرینی کنند. 
 
در ادامه این مراسم لیلاسادات ضیائی سرپرست کاروان ورزشی دختران دانشگاه نیز، ضمن تبیین اهداف برگزاری این جشنواره، ابراز امیدواری کرد تا با همدلی، شادی و نشاط در بین دانشجویان فراگیر شود.
 
لازم به ذکر است در ادامه این برنامه جوانان دلخندی به اجراهای هنرمندانه خود پرداختند.
 
همچنین در خاتمه این مراسم، پس از قرائت سوگندنامه ورزشی توسط لیلا حبیبی کارمند دانشگاه و سرپرست تیم والیبال دانشجویان دختر دانشگاه و رژه دانشجویان دختر دانشگاه به تفکیک هر دانشکده، مشعل آئین افتتاحیه این جشنواره توسط آناهیتا میرزایی دانشجوی رشته پزشکی و کاپیتان رشته شنای دانشگاه روشن شد.
 
گفتنی است در این جشنواره علاوه بر ایجاد روحیه نشاط و سلامتی دانشجویان دختر، نفرات برتر عضو تیم¬های ورزشی دانشجویی می¬شوند تا بتوانند در چهاردهمین المپیاد قهرمانی دانشگاه¬های علوم پزشکی سراسر کشور شرکت کنند. 
 
انتهای پیام/


١٥:٢٧ - دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٧٨٣٤٣    /    تعداد نمایش : ١٧٩