صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جلسه مدیران شبکه و روسای مراکز بهداشت تابعه دانشگاه برگزار شد

دومین جلسه مدیران شبکه و روسای مراکز بهداشت تحت پوشش معاونت امور بهداشتی دانشگاه در سال جاری یک شنبه 19 خردادماه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت امور بهداشتی، دکتر شهنام عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه در دیدار با روسای شبکه ها و مراکز بهداشت تابعه دانشگاه از زحمات همکاران مراکز بهداشت شمال و شرق و شبکه بهداشت شمیرانات در اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون در مصلی تهران تقدیر کرد.

 

دکتر عرشی با اشاره به اهمیت کمپین ها در حساس ‌سازی مردم نسبت به برنامه‌های بهداشتی  افزود: اجرای این قبیل بسیج ها فرصتی مناسب برای نشان دادن توان ارایه خدمات بهداشتی از سوی دانشگاه در راستای پیشگیری و کنترل بیماریها هستند.

 

معاون امور بهداشتی دانشگاه در ادامه بر لزوم به کار گیری حداکثر توان شبکه‌ها  و مراکز بهداشتی در طول بازه زمانی اجرای این بسیج ملی تاکید کرد.

 

از دیگر تاکیدات دکتر عرشی در این نشست می توان به افزایش کیفیت خدمات، لزوم ثبت صحیح آنها و عدم ثبت موارد کاذب در سامانه سیب اشاره کرد.

 

در ادامه این نشست دکتر سربازی مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری های معاونت امور بهداشتی دانشگاه به ارایه گزارشی از روند اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون پرداخت.

 

سپس دکتر شاهزاده فاضلی مدیر گسترش شبکه های معاونت بهداشتی درخصوص تمدید قراردادهای پیمانکاران در سال جاری مطالبی بیان کرد.

 

مهندس موسوی مسوول انفورماتیک اداری  معاونت امور بهداشتی نیز در مورد نظرسنجی ارائه دهندگان خدمت در سامانه سیب و آخرین اطلاعات ثبت شده در سامانه بسیج ملی کنترل فشار خون گزارشی ارایه داد.

 

گفتنی است دومین جلسهمدیران شبکه ها و روسای مراکز بهداشت تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال جاری با حضور دکرت عرشی معاون امور بهداشتی ، معاونان فنی و اجرایی معاونت بهداشت، مدیران شبکه‌ها و روسای مراکز بهداشت و مدیران گروه‌های معاونت بهداشتی روز یک‌شنبه 19 خردادماه در سالن آموزش PHCاین معاونتبرگزارشد.

انتهای پیام/

  


١٦:٤٩ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٧٩٢٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٦٢